Świetne wieści dla Rakowa Częstochowa przed decydującym meczem o Ligę Mistrzów

Zoran Arsenić i John Yeboah trenowali z zespołem na oficjalnym treningu przed środowym rewanżem Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą - przekazał Kacper Tomaczyk z TVP Sport. To ważne informacje dla zespołu mistrzów Polski.

Raków Częstochowa we wtorek poleciał do stolicy Danii na rewanż IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Wieczorem odbyła się oficjalna konferencja prasowa oraz trening mistrzów Polski na Parken. Przypomnijmy, że przed tygodniem częstochowianie przegrali 0:1 w Sosnowcu. Mimo to nie należy ich skreślać w środowym starciu z zespołem Kamila Grabary.

Zobacz wideo Polska ma kolejny imponujący stadion! Sportowa perełka

Raków Częstochowa z ważnymi wzmocnieniami przed rewanżem? Dwie gwiazdy trenowały

W ubiegłym tygodniu trener Dawid Szwarga nie mógł skorzystać m.in. z usług Zorana Arsenicia, którego w wyjściowym składzie w Sosnowcu zastąpił Milan Rundić. Od kilku tygodni kontuzjowany był także John Yeboah. Wiele wskazuje na to, że w środę obaj będą mogli wystapić w Kopenhadze. Jak przekazał Kacper Tomczyk z TVP Sport, zarówno Arsenić jak i Yeboah wzięli udział w oficjalnych zajęciach na Parken.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

To dobre wieści dla Dawida Szwargi. Arsenić to nie tylko prawdziwy lider defensywy mistrzów Polski, ale też kapitan drużyny. Z kolei Yeboah w ubiegłym sezonie był jednym z najlepszych zawodników w ekstraklasie i zapracował tym na transfer ze Śląska do Rakowa. W kilku występach w barwach częstochowian pokazał się ze świetnej strony.

Yeboah w rozmowie z portalem Meczyki.pl potwierdził we wtorek, że z jego nogą coraz lepiej. - Rozmawiałem chwilę z Johnem Yeboahem, spytałem, jak noga. Powiedział, że odczuwa minimalny ból, ale jest on akceptowalny i jest w stanie grać. Nie spodziewam się go od początku, ale bardzo prawdopodobne, że pojawi się z ławki - przekazał Błażej Łukaszewski.

Rewanżowy mecz FC Kopenhaga - Raków zaplanowano na środę 30 sierpnia. Pierwszy gwizdek o 21:00. Relacja na żywo na Sport.pl i w naszej aplikacji mobilnej.

Więcej o: