Sceny po meczu Barcelony z Bayernem. Lewandowski stał jak wryty [WIDEO]

Kibice FC Barcelony pokazali klasę i mimo porażki z Bayernem Monachium i odpadnięcia z Ligi Mistrzów do końca byli ze swoją drużyną. Po meczu na Camp Nou miały miejsce piękne sceny, kiedy to piłkarze wyszli im podziękować, a ci wsparli ich pieśniami i okrzykami.

FC Barcelona przegrała w środę z Bayernem Monachium 0:3 i w fatalnym stylu pożegnała się Ligą Mistrzów. Podopieczni Xaviego pewni odpadnięcia byli już przed rozpoczęciem spotkania, bo Inter Mediolan wygrał z Viktorią Pilzno 4:0 i jego przewaga stała się już nie do odrobienia. Piłkarzom pozostało jedynie godnie zaprezentować się przed własną publicznością. Ta sztuka również się nie udała. Fani stanęli jednak na wysokości zadania i pokazali, że są z klubem na dobre i na złe.

Zobacz wideo Barcelona - Bayern. Lewandowski żegna się z Ligą Mistrzów

Piłkarze FC Barcelony podziękowali za wsparcie. Kibice stanęli na wysokości zadania

Po meczu gracze FC Barcelony ponownie wyszli na murawę Camp Nou, aby podziękować kibicom za doping. Mimo nie najlepszych nastrojów podeszli do trybuny za bramką, żeby z bliska pokazać się publiczności. Ta, zamiast wylewać swoją frustracją gwizdami czy buczeniem, do końca wspierała swoją ekipę. Były oklaski, głośnie śpiewy i okrzyki.

Moment podziękowań relacjonował na Twitterze dziennikarz "Relevo" Toni Juanmarti. - Wspaniała scena na Camp Nou właśnie teraz. Pieśni na cześć Barcelony. Gracze trzymają się razem - napisał w kontekście tego nagrania.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Oczywiście dotyczyło to tylko części najwierniejszych fanów. Inni nie ukrywają swojej złości z tego powodu, że FC Barcelona już drugi rok z rzędu nie była w stanie wyjść z grupy Ligi Mistrzów i ponownie spadła do Ligi Europy. Pewna grupa osób opuściła nawet trybuny w przerwie meczu przy stanie 2:0 dla Bayernu. Gra zawodników Xaviego była mocna rozczarowująca - dość powiedzieć, że przez 90 minut nie oddali oni ani jednego celnego strzału na bramkę Ulreicha.

Więcej o: