Jest pierwsza reakcja Barcelony na odpadnięcie z Ligi Mistrzów

Mateu Alemany, dyrektor sportowy FC Barcelony zdradził już przyczyny odpadnięcia wicemistrzów Hiszpanii już w fazie grupowej Ligi Mistrzów. - W Mediolanie sędziowie gwizdali w niezrozumiały sposób - powiedział.

Piłkarze FC Barcelony niespodziewanie jeszcze przed swoim przedostatnim meczem w fazie grupowej stracili szansę na wyjście do kolejnej fazy rozgrywek. Stało się tak po zwycięstwie Interu Mediolan u siebie z Viktorią Pilzno 4:0.

Zobacz wideo Roman Kołtoń o upadku Złotej Piłki. "Nadróbmy to, Lewandowski zmiażdżył"

Mecz Ligi Narodów Belgia - Polska. Belgia, Bruksela, 8 czerwca 2022 r.Kłopoty, kłopoty reprezentanta Polski przed MŚ 2022. Trener brutalnie szczerze

Pierwsza reakcja Barcelony na odpadnięcie z Ligi Mistrzów

Prezesi FC Barcelony przeanalizowali już postawę drużyny w fazie grupowej.

- Przeprowadziliśmy wewnątrz klubu analizę fazy grupowej. Krótko mówiąc: w Monachium nie zasłużyliśmy na przegraną, w Mediolanie sędziowie gwizdali w niezrozumiały sposób i te dwa spotkania zadecydowały o naszej sytuacji w grupie - powiedział Mateu Alemany, dyrektor sportowy FC Barcelony.

Hiszpanie w meczu o pietruszkę (FC Barcelona ma pewne już miejsce w Lidze Europy, bo ma cztery punkty, a Viktoria Pilzno - zero w pięciu spotkaniach) przegrali u siebie z Bayernem Monachium 0:3. Już do przerwy goście prowadzili 2:0. W piątej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy wynik ustalił Benjamin Pavard.

Gerard PiqueKlazula "antyPique". Nowe prawo uderza w legendę FC Barcelony

Niemcy zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. W ostatniej kolejce dwa mecze już tylko o prestiż: Bayern Monachium - Inter Mediolan i Viktoria Pilzno - FC Barcelona.

Więcej o: