Kamil Grabara zatrzymał Manchester City. Obronił rzut karny [WIDEO]

Kamil Grabara obronił rzut karny w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City. Jego FC Kopenhaga remisuje do przerwy 0:0.

Wielki wyczyn Polaka w Lidze Mistrzów. Były bramkarz Liverpoolu obronił rzut karny w Lidze Mistrzów. Polak powstrzymał Riyada Mahreza w 25 minucie meczu.

Kamil Grabara obronił rzut karny z Manchesterem City

Polski bramkarz popisał się fenomenalnym refleksem, ratując swój zespół przed stratą gola. Grabara świetnie przeczytał intencje algierskiego skrzydłowego i efektowną interwencją powstrzymał jego strzał lecący w jego prawy róg bramki.

Dzięki tej obronie, do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. Na razie mecz nie układa się ekipie Pepa Guardioli. Poza niewykorzystaną jedenastką, w 30 minucie z czerwoną kartką boisko opuścił Sergio Gomez. Z tego powodu zdjęty został Mahrez, a w jego miejsce w barwach Manchesteru City wszedł Ruben Dias.