Bayern Monachium zmiażdżył rywala. Ma kapitalną sytuację w grupie

Leroy Sane zdobył piękną bramkę, a Bayern Monachium wygrał 5:0 z Viktorią Pilzno w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów. Mistrzowie Niemiec z kompletem dziewięciu punktów prowadzą w grupie C.

Była siódma minuta wtorkowego meczu. Leroy Sane, skrzydłowy Bayernu Monachium popisał się piękną akcją. Minął trzech rywali i zdecydował się na strzał z 16 metrów. Trafił niemal w samo okienko i bramkarz gości, Marian Tvrdon nie zdołał odbić piłki. - Kapitalnie trafił Leroy Sane - zachwycał się komentator Polsatu Sport.

Piłka nożna jest chora, bo Real spadł na 13. miejsce na świecie. Perez nic nie rozumiePiłka nożna jest chora, bo Real spadł na 13. miejsce na świecie. Perez nic nie rozumie

Lewandowski ma lepszy bilans od Sane

Dla Sane był to już udział przy 18. golu (12 bramek i 6 asyst) w 21 meczach w Lidze Mistrzów dla Bayernu Monachium, odkąd w lipcu 2020 roku podpisał kontrakt. W tym okresie przy więcej ilości goli dla swoich drużyn w Champions League wzięło udział tylko trzech piłkarzy: Robert Lewandowski (31), Kylian Mbappe (25) i Karim Benzema (24).

To nie był koniec popisów Bayernu Monachium w pierwszej połowie. W 13. minucie piękną akcję trójki: Musiala-Goretzka-Gnabry, sfinalizował ten ostatni. Osiem minut później trzecią bramkę dla mistrzów Niemiec zdobył Sadio Mane po pięknej, indywidualnej akcji.

Bayern Monachium wygrał 5:0. W drugiej połowie znów trafił Sane (51.), a potem Eric Maxim Choupo-Moting (59.).

Piękna akcja i gol ManePiękna akcja i gol Mane Screen Polsat Sport

We wtorek odbędzie się drugi mecz w tej grupie: Inter Mediolan - FC Barcelona. Początek o godz. 21. Relacja na żywo na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl. LIVE.

Italy Soccer Serie ATrener Juventusu podjął decyzję ws. występu Milika w Lidze Mistrzów