Jest skład Lecha Poznań na Karabach w el. LM. Nowy trener zaskoczył

Trener Lecha Poznań - John van den Brom - podał skład mistrzów Polski na pierwsze spotkanie eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko Karabachowi. W wyjściowej jedenastce jest jeden debiut i jedno zaskoczenie.

Już o 20:00 Lech Poznań rozpocznie walkę o awans do Ligi Mistrzów. W 1. rundzie eliminacji zespół Johna van den Broma podejmie mistrza Azerbejdżanu - Karabach. Holenderski szkoleniowiec mistrza Polski podał już skład na to spotkanie.

Zobacz wideo Tajemnica kortów Wimbledonu. Dlaczego tak bardzo różnią się od innych?

W wyjściowej jedenastce "Kolejorza" jest jeden debiut oraz jedno zaskoczenie. Pierwszym mecz w Lechu Poznań rozegra bramkarz - Artur Rudko - który trafił na Bułgarską z Metalista Charków.

Stefano Lavarini w przerwie meczu z DominikanąTrener reprezentacji Polski zapomniał się. "K****a" i złapał się za głowę [WIDEO]

Zaskoczeniem jest zaś obecność w składzie Kristoffera Velde. Norweski skrzydłowy, który miał rozczarowującą wiosnę w barwach Lecha, znalazł się w wyjściowej jedenastce kosztem Adriela Ba Louy.

Jest skład Lecha na mecz z Karabachem

Poza tym w składzie Lecha nie ma niespodzianek. Blok obronny stworzą Joel Pereira, Lubomir Satka, Antonio Milić oraz Pedro Rebocho. W środku pola zagrają Radosław Murawski oraz Jesper Karlstrom. Na lewym skrzydle ustawiony został Michał Skóraś, a na pozycji ofensywnego pomocnika Joao Amaral. W ataku zacznie Mikael Ishak.

Wśród rezerwowych znalazło się dwóch nowych zawodników Lecha: Giorgi Citaiszwili oraz Alfonso Sousa. Obaj zostali zgłoszeni do eliminacji Ligi Mistrzów i już we wtorek będą mogli zadebiutować w drużynie van den Broma.

Skład Lecha na mecz z Karabachem: Artur Rudko - Joel Pereira, Lubomir Satka, Antonio Milić, Pedro Rebocho - Kristoffer Velde, Jesper Karlstrom, Radosław Murawski, Michał Skóraś - Joao Amaral - Mikael Ishak

Paweł Wszołek zostanie piłkarzem Legii Warszawa. PrzesądzonePaweł Wszołek zostanie piłkarzem Legii Warszawa. Przesądzone

Relacja z meczu Lech - Karabach na Sport.pl. Rewanż w Azerbejdżanie we wtorek, 12 lipca, o 18:00. 

Więcej o: