Ceny biletów na finał LM robią wrażenie. "The Sun" szacuje: 3,5 mln funtów

Wiadomo, ile fani Liveprool zapłacą za bilety na finał Ligi Mistrzów. Najtańsze wejściówki będą kosztowały blisko 300 złoty. A te najdorższe? "The Sun" szacuje, że fani z Anglii wydadzą 3,5 mln funtów na same wejściowki na wielki finał.

Niemożliwe w piłce nożnej nie istnieje. Przynajmniej dla Realu Madryt, który w niesamowitym stylu wyeliminował w fazie pucharowej Ligi Mistrzów kolejno: Paris Saint Germain, Chelsea i teraz Manchester City. W finale Królewscy zmierzą się z Liverpoolem, który z odprawił Inter, Benfikę i Villarreal. Dla obu drużyn będzie to rewanż za rozgrywki 2018/19, gdy lepszy okazał się Real (3:1). 

Finał zapowiada się kapitalnie, ale fani muszą głęboko sięgnąć do kieszeni, by obejrzeć go z wysokości trybun. Jak donosi "The Sun", kibice Liverpoolu wydadzą co najmniej 3,5 miliona funtów, aby 28 maja odwiedzić Stade de France. Skąd taka kwota?

Bramkarz Realu o finale Ligi Mistrzów: Dla Liverpoolu to będzie trudniejsze spotkanieBramkarz Realu o finale Ligi Mistrzów: Dla Liverpoolu to będzie trudniejsze spotkanie

UEFA uznała, że oba kluby dostaną po 20 tysięcy biletów na finał, co stanowi połowę pojemności paryskiego stadionu. Poznaliśmy ceny biletów. 

  • bilety 1 kategorii kosztują 579 funtów (trochę ponad 3 tysiące złotych)
  • bilety 2 kategorii kosztują 410 funtów
  • bilety 3 kategorii kosztują 125 funtów
  • bilety 4 kategorii kosztują 50 funtów

Najwięcej wejściówek będzie w kategorii trzeciej, bo około 11 tysięcy. Czwartej kategorii biletów będzie niespełna pięć tysięcy. Biletów kategorii drugiej będzie 3280, a pierwszej - niespełna tysiąc.

Festiwal Telewizyjnych Filmow Sportowych w Olsztynie (2014).  Panel dyskusyjny 'Siła i słabości polskiego sportu', w którym wzięli udział: minister sportu i turystyki Andrzej Biernat, Ireneusz Raś, Sebastian Chmara, Andrzej Person, Apoloniusz Tajner, Marek Jóźwik, Przemysław Babiarz, Krzysztof Holowczyc, Czesław Lang, Jacek Wszoła, Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz .W TVP humory dopisują. Szpakowski i Mila zareagowali na wpadkę podczas meczu LM

Kto skomentuje finał Ligi Mistrzów?

Fani piłki nożnej w Polsce będą mogli obejrzeć transmisję ze spotkania Real Madryt - Liverpool w TVP. W czwartek ogłoszono, kto skomentuje finał Ligi Mistrzów na antenach należących do niej stacji. Relacjonować mecz będą Dariusz Szpakowski i Sebastian Mila (były reprezentant Polski) a więc duet, który usłyszeć można było także w trakcie środowego starcia Realu z Manchesterem City. Polsat jeszcze nie ogłosił swoich komentatorów.

Więcej o: