Tak wygląda klasyfikacja strzelców Ligi Mistrzów. Lewandowski, jesteś wielki

Robert Lewandowski dzięki hat-trickowi w meczu z Red Bull Salzburg, awansował na pierwsze miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników tego sezonu w Lidze Mistrzów. Bayern Monachium wysoko pokonał Red Bull Salzburg 7:1 w rewanżowym meczu 1/8 finału.

Robert Lewandowski znów błysnął w meczu Ligi Mistrzów. W rewanżowym starciu 1/8 finału z Red-Bull Salzburg polski napastnik od początku spotkania grał wyśmienicie. W ciągu zaledwie jedenastu minut zdobył aż trzy bramki. Gole można zobaczyć tutaj. Lewandowski miał też asystę w 85. minucie przy bramce, którą zdobył Leroy Sane, a Bayern wygrał wysoko aż 7:1 i awansował do ćwierćfinału.

Reprezentacja Polski podczas eliminacji mistrzostw świata (mecz z Węgrami). Warszawa, 15 listopada 2021FIFA podjęła decyzję. Kiedy i gdzie reprezentacja Polski zagra w finale baraży?

Robert Lewandowski na czele najskuteczniejszych!

W efekcie Robert Lewandowski dokonał czegoś niezwykłego i znów przeszedł do historii Ligi Mistrzów. Był autorem najszybszego hat-tricku w Champions League, osiągniętego od początku spotkania.

Chwilę później czwartą bramkę dla gospodarzy zdobył Serge Gnabry. Bayern Monachium bardzo szybko wyszedł więc na prowadzenie 4:0 i w tej chwili jest niemal pewny awansu do ćwierćfinału rozgrywek.

Robert Lewandowski przed rewanżowym meczem z Red Bull Salzburg był drugi wśród najskuteczniejszych zawodników Ligi Mistrzów tego sezonu. Miał dziewięć bramek i tracił dwie do Sebastiena Hallera (Ajax Amsterdam).

Dzięki hat-trickowi polski napastnik awansował na pozycję lidera najskuteczniejszych. Ma teraz dwanaście goli i wyprzedza o jednego Hallera.

Lewandowski ma szansę na drugi tytuł króla strzelców Champions League w karierze. Był nim również w sezonie 2019/2020.

Eliminacje MŚ 2022"Kompromitująca farsa". 69-krotny reprezentant Polski reaguje na decyzję FIFA