TVP zapowiedziało wielki powrót Dariusza Szpakowskiego! Skomentuje absolutny hit

TVP Sport poinformowało, że w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie transmitować spotkanie pomiędzy Manchesterem City a Paris Saint-Germain. Komentatorem tego meczu będzie dawno niesłyszany Dariusz Szpakowski.

Telewizja Polska nabyła sublicencję do transmitowania meczów Ligi Mistrzów w sezonach 2021/22 i 2022/23. W fazie grupowej elitarnych rozgrywek stacja ma prawo wybrać jeden ze środowych meczów w kolejce. 

Zobacz wideo Jan Urban wskazuje największy problem Michniewicza. "To nie jest łatwe połączyć dwie rzeczy"

Dariusz Szpakowski skomentuje hit Ligi Mistrzów

TVP Sport oficjalnie poinformowało, że w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie transmitować spotkanie pomiędzy Manchesterem City a Paris Saint-Germain. Mecz odbędzie się w środę 24 listopada na Etihad Stadium. Początek meczu o godzinie 21:00. Transmisja będzie dostępna do obejrzenia w TVP 1, TVP Sport, na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Więcej treści sportowych na Gazeta.pl

To nie koniec niespodzianek, gdyż za mikrofonem ponownie zasiądzie Dariusz Szpakowski, który wraca do komentowania meczów po kilkumiesięcznej przerwie. Jego współpartnerem w tym meczu będzie Marcin Żewłakow. Po raz ostatni Dariusza Szpakowskiego można było usłyszeć podczas meczu Czechy - Dania na Euro 2020. Doświadczony komentator miał skomentować wielki finał turnieju, który miał być ukoronowaniem jego kariery komentatorskiej, Jednak po fali krytyki, która na niego spadła, dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski podjął decyzję o tym, aby odsunąć od tego spotkania. Ostatecznie zastąpił go Mateusz Borek. W październiku Szpakowski zapowiedział, że już wkrótce wróci za mikrofon

W pierwszym spotkaniu pomiędzy PSG a Manchesterem City w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów paryżanie wygrali 2:0 po trafieniach Idrissy Gueye'a oraz Leo Messiego. 

Więcej o: