Co on zrobił?! Koszmarna pomyłka Davida De Gei w Lidze Mistrzów. Dramat

Fatalny błąd Davida De Gei przy golu dla Atalanty Bergamo! Manchester United przegrywał 0:1 już w dwunastej minucie meczu z włoską drużyną i to w dużej mierze ze względu na pomyłkę swojego bramkarza.

Manchester United przed meczem czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów był w dobrej sytuacji - pozostawał liderem grupy z przewagą dwóch punktów nad kolejnymi drużynami, ale musiał być też świadomy, że gra jedno z najważniejszych i najtrudniejszych spotkań. Atalanta musiała walczyć choćby o remis, żeby być blisko wyjścia z grupy.

Fatalny błąd De Gei dał prowadzenie Atalancie. Manchester United w trudnej sytuacji

I od początku spotkania była lepsza na boisku. Szybko okazało się, że gra ofensywnie i stara się szukać okazji do objęcia prowadzenia. Tak było też w dwunastej minucie.

Po szybkim rozegraniu w środku pola piłka trafiła na lewe skrzydło. Tam Duvan Zapata podbiegł w pole karne i zagrał mocno do środka, gdzie tylko czekał Słoweniec Josip Ilicić. Ten uderzył po ziemi, a bramkarz Manchesteru United, David De Gea, zamiast odbić piłkę, lub ją złapać, popełnił błąd, który kosztował drużynę Ole Gunnara Solskjaera pierwszą bramkę w meczu.

Robert Lewandowski może dziś pobić kolejny rekord Gerda Muellera. To niesamowite!Robert Lewandowski może dziś pobić kolejny rekord Gerda Muellera. To niesamowite!

De Gea przepuścił piłkę pod rękawicą, a ta wtoczyła się do bramki. Tak Atalanta objęła prowadzenie w Bergamo i gdyby mecz zakończył się takim wynikiem, zespół Gian Piero Gasperiniego zostałby liderem grupy F Ligi Mistrzów

Polskie kluby zaklejają logo Nord Stream 2Polacy zaklejali logo, ale gigant panoszy się na salonach. "Pogwałcamy wartości"

Manchester United traciłby do Atalanty jeden punkt. Ostatecznie w spotkaniu padły jeszcze trzy bramki - jedna dla Atalanty, Duvana Zapaty i dwie dla Manchesteru United. Oba gole dla gości strzelił Cristiano Ronaldo. Najpierw trafił w pierwszej minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy, a następnie uratował swojej drużynie remis 2:2 w drugiej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy!

Manchester United po tym spotkaniu jest liderem grupy F, ale ma tyle samo punktów w dorobku, co hiszpański Villareal, który pokonał Young Boys 2:0 w drugim wtorkowym spotkaniu. Przed Manchesterem United jeszcze dwa mecze fazy grupowej - 23 listopada na Old Trafford przeciwko Villarealowi i 8 grudnia z Young Boys.

Wielki dzień Roberta Lewandowskiego! Gdzie i kiedy obejrzeć Ligę Mistrzów? [TRANSMISJA]Wielki dzień Roberta Lewandowskiego! Gdzie i kiedy obejrzeć Ligę Mistrzów? [TRANSMISJA]