Wiadomo, który mecz 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pokaże TVP

W środę zakończyła się trzecia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, a już na początku listopada czekają nas emocje związane z czwartą serią gier. Wiadomo także, które ze spotkań będzie można obejrzeć w Telewizji Polskiej.

Więcej treści sportowych znajdziecie na Gazeta.pl.

Wtorkowe i środowe mecze Ligi Mistrzów nie zawiodły. Najwięcej bramek padało w starciu Club Brugge z Manchesterem City (1:5), Besiktasu ze Sportingiem (1:4), Szachtara z Realem Madryt (0:5), Atletico Madryt z Liverpoolem (2:3), PSG z RB Lipsk (3:2) czy Manchesteru United z Atalantą (3:2).

Liverpool - Atletico Madryt w TVP

Czwarta kolejka zmagań grupowych również zapowiada się ciekawie. Odbędzie się ona w dniach 2-3 listopada, a jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków będzie drugie starcie pomiędzy Liverpoolem i Atletico Madryt. Właśnie ten mecz będzie można obejrzeć na TVP 1 i stronie tvpsport.pl. Odbędzie się w środę 3 listopada o godzinie 21:00.

Wtorkowe starcie pomiędzy oboma drużynami na Wanda Metropolitano nie zawiodło. Po 13. minutach Liverpool prowadził 2:0 po trafieniach Mohameda Salaha i Naby'ego Keity. Drużyna Diego Simeone jeszcze przed przerwą doprowadziła do wyrównania za sprawą dwóch bramek Antoine'a Griezmanna. Ostatnie słowo należało jednak do gości - w 78. minucie gola na wagę zwycięstwa z rzutu karnego strzelił Salah.

Zespół Juergena Kloppa jest jak dotąd niepokonany w grupie B. "The Reds" z kompletem punktów prowadzą w tabeli. Atletico i FC Porto mają po cztery punkty i zajmują odpowiednio dwa kolejne miejsca. AC Milan zamyka stawkę z zerowym dorobkiem.