Neymar, Messi i Mbappe przerwali plotki jednym ruchem. Wymowna odpowiedź

Paris Saint-Germain wygrało 2:0 z Manchesterem City w meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzów. Tuż po zakończeniu spotkania Neymar wrzucił zdjęcie na swój profil na Instagramie, na którym widnieje wraz z Kylianem Mbappe oraz Leo Messim. To odpowiedź na medialne spekulacje?

Spotkanie Paris Saint-Germain z Manchesterem City zapowiadało się jako największy hit drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W starciu gigantów lepsi okazali się Les Parisiens, którzy wygrali 2:0. Pierwszego gola strzelił Idrissa Gueye, natomiast ozdobą meczu było trafienie Leo Messiego z 74. minuty. Argentyńczyk w swoim stylu zszedł z piłką do środka, rozegrał klepkę z Kylianem Mbappe i cudownym technicznym strzałem podwyższył prowadzenie PSG.

Tercet MNM skłócony? Wymowna odpowiedź gwiazd PSG

W ostatnich tygodniach pojawiało się sporo szumu wokół Kyliana Mbappe, Neymara oraz Leo Messiego. Media na całym świecie pisały i rozmawiały o wszelakich konfliktach od momentu, kiedy to Messi został nowym piłkarzem Paris Saint-Germain.

W weekend kamery francuskiej telewizji nagrały reakcję Kyliana Mbappe po bramce na 2:0 w meczu z Montpellier. Francuz wraz z Angelem Di Marią zszedł w 88. minucie, a w ich miejsce wszedł Icardi oraz Draxler. Niemiec pokonał bramkarza chwilę po wejściu na boisko dzięki asyście Neymara. "Mi tak nie podaje" - żalił się Mbappe do Idrissy Gueye na ławce rezerwowych. Sytuację skomentował też trener Mauricio Pochettino. "Takie rzeczy czasem się zdarzają między najlepszymi piłkarzami. Tacy zawodnicy zawsze chcą strzelać gole, pomagać drużynie i odnosić sukcesy. Rozmawiałem z nimi w poniedziałek, oni także ze sobą rozmawiali" - powiedział.

We wtorek trio PSG zdecydowało się odpowiedzieć na głosy o ich konflikcie nie tylko na boisko, ale także po meczu. Dodatkowo Neymar opublikował zdjęcie, na którym wraz z Messim oraz Kylianem Mbappe cieszą się w szatni po zwycięstwie nad Manchesterem City. Brazylijczyk dodał w poście emotikony ognia.