Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE

City wygrało 6:3, a Guardiola wściekał się na piłkarzy. Sceny przy ławce. Grealish tłumaczy

Manchester City wygrał szalony mecz z RB Lipsk 6:3 w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pep Guardiola miał jednak w trakcie spotkania wiele uwag do swoich piłkarzy. Sieć obiegło nagranie, na którym Hiszpan funduje tak zwaną "suszarkę" Jackowi Grealishowi i Riyadowi Mahrezowi.

Niezwykły przebieg miało środowe spotkanie na Etihad Stadium. Piłkarze Manchesteru City już od pierwszej minuty rozpoczęli zmasowany atak na bramkę RB Lipsk. Udało im się wyjść na prowadzenie 2:0, ale szybko bramkę kontaktową zdobył Nkunku. W samej końcówce pierwszej połowy jednak gospodarze podwyższyli prowadzenie dzięki rzutowi karnemu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1, ale Pep Guardiola miał bardzo dużo uwag do swoich zawodników dotyczących ich gry w obronie. Defensorzy City popełniali masę błędów i stracili w tym spotkaniu jeszcze dwie bramki. Na wysokości zadania stała jednak ofensywa, więc na każdą bramkę gości udało się odpowiedzieć i mecz zakończył się wynikiem 6:3.

"Zaczął jak Cristiano Ronaldo, David Beckham i Ronaldo". Real Madryt ma nowego bohatera

Nagranie Guardioli robi furorę w sieci. Hiszpan był wściekły na swoich piłkarzy

Po tym spotkaniu furorę w sieci robi nagranie Pepa Guardioli, na którym funduje tak zwaną suszarką swoim dwóm podopiecznym - Riyadowi Mahrezowi i Jackowi Grealishowi. Komentatorzy, widząc te sceny, nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Szczególnie że akurat ci dwaj zawodnicy grali świetne spotkanie i mieli już po bramce na swoim koncie, a Anglik nawet asystę.

Nowe informacje o stanie zdrowia Kyliana Mbappe. Pochettino odpowiedziałNowe informacje o stanie zdrowia Kyliana Mbappe. Pochettino odpowiedział

- Rozmawialiśmy w przerwie o sposobie naszej gry, a oni go nie realizowali - wyjaśnił po spotkaniu Guardiola, cytowany przez dziennik "The Sun". Do całej sytuacji odniósł się także Jack Grealish. - Rozmawialiśmy o pracy w defensywie. Nie chcę za wiele mówić, bo być może te same założenia będą realizowane w meczu ligowym. Guardiola po prostu dał nam użyteczne wskazówki - powiedział Anglik.