Lewandowski się nie zatrzymuje! Gole Polaka na Camp Nou [WIDEO]

Robert Lewandowski znów to zrobił! Napastnik Bayernu Monachium strzelił swojego pierwszego i drugiego gola w tym sezonie Ligi Mistrzów. Bawarczycy wygrali 3:0 z FC Barceloną.

Bayern Monachium wygrał 3:0 z FC Barceloną po golu Thomasa Muellera i dwóch trafieniach Roberta Lewandowskiego. Bawarczycy nie pozostawili złudzeń gospodarzom i praktycznie od początku meczu kontrolowali przebieg gry.

Lewandowski z dwoma golami na Camp Nou. Jak Polak strzelał w meczu z Barceloną?

Wtorkowy wieczór był bardzo udany dla Roberta Lewandowskiego, który otworzył dorobek strzelecki w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów W 56. minucie Bayern Monachium rozpoczął akcję ofensywną w środkowej części boiska. Piłka trafiła na lewe skrzydło do Alphonso Daviesa, który oddał strzał na bramkę, jednak piłka odbiła się od obrońcy FC Barcelony i trafiła pod nogi Jamala Musiali. Niemiec poprawił uderzenie z mniej więcej 13 metra. Piłka uderzyła w słupek i wpadł tuż pod nogi Roberta Lewandowskiego, który w takich sytuacjach nie zawodzi. Polak wstawił jedynie nogę, wpisując się na listę strzelców.

W 85. minucie Robert Lewandowski dołożył drugiego gola w tym spotkaniu. Po raz kolejny piłka wpadła mu pod nogi po uderzeniu w słupek przez jednego z kolegów zespołu. 33-latek przytomnie zachował się w polu karnym i strzelił obok bezradnego Ter Stegena.

Robert Lewandowski nie do zatrzymania. Polak ponownie strzela

To kolejne trafienia Roberta Lewandowskiego w sezonie 2021/2022. Reprezentant Polski ma na swoim koncie sześć goli w Bundeslidze i teraz dwie bramki w Lidze Mistrzów. Dodajmy do tego również trzy gole w barwach reprezentacji Polski. Napastnik dwukrotnie strzelał w meczu z San Marino i raz z Albanią.