Legia Warszawa może być rozstawiona w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów

Legia Warszawa w miniony poniedziałek poznała potencjalnego rywala w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski mogą być jednak rozstawieni w play-offach - informuje portal 90minut.pl.

W poniedziałek UEFA rozlosowała pary w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Legia Warszawa w przypadku wyeliminowania Flory Tallinn trafi na zwycięzcę z pary Dinamo Zagrzeb – Omonia Nikozja. Jeśli Estończycy okażą się lepsi od Wojskowych, to w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy Legia zagra z przegranym ze wspomnianej pary.

Duże ułatwienie dla Legii Warszawa. Mogą zostać rozstawieni w fazie play-off

Portal 90minut.pl wyliczył, że Legia Warszawa może zostać rozstawiona w czwartej rundzie eliminacji do tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Aby tak się stało, zespół prowadzony przez Czesława Michniewicza musi wyeliminować estońską Florę Tallinn. Jeśli Dinamo Zagrzeb wygra z Omonią Nikozja, a potem Legia pokona Chorwatów, to będzie rozstawiona w ostatniej rundzie eliminacji. W przypadku awansu Cypryjczyków rozstawienie nie będzie możliwe.

Legia Warszawa w pierwszej rundzie eliminacji mierzyła się z norweskim FK Bodo/Glimt i wygrała oba spotkania (3:2 na wyjeździe i 2:0 u siebie). Najbliższym rywalem będzie estońska Flora Tallinn, a pierwszy mecz odbędzie się w środę 21 lipca o godzinie 21:00 w Warszawie. Do rewanżu dojdzie we wtorek 27 lipca o godzinie 18:00 w Tallinnie.

Mecze III rundy eliminacji Ligi Mistrzów zaplanowane są na 3-4 i 10-11 sierpnia. Oba mecze z Florą Tallinn będą dostępne do obejrzenia w TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Relacje na żywo w Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.