Pierwszy gol Legii w nowym sezonie. Lepszego startu nie mogła sobie wymarzyć [WIDEO]

Legia Warszawa wygrała w pierwszym meczu el. Ligi Mistrzów z FK Bodoe/Glimt 3:2 Pierwszego gola już w drugiej minucie meczu strzelił Luquinhas.

Legia Warszawa nie mogła sobie wymarzyć lepszego startu w eliminacjach Ligi Mistrzów. Pierwszego gola już w drugiej minucie strzelił Luquinhas. Brazylijczyk zdobył bramkę po asyście Kacpra Skibickiego. Skrzydłowy Legii otrzymał podanie na skrzydło ze środka boiska i bardzo szybko zagrał ją płaskim podaniem w pole karne. Ta minęła obrońców mistrza Norwegii i wpadła tuż pod nogi 24-latka.

Legia Warszawa walczy o fazę grupową Ligi Mistrzów. Jak zakończy się pierwsza runda eliminacji?

To pierwszy gol Legii Warszawa w sezonie 2021/2022. Zespół Czesława Michniewicza jeszcze w pierwszej połowie meczu podwyższył prowadzenie po golu Emreliego. Napastnik wykorzystał zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i wbił piłkę niemal do pustej bramki. W 61. minucie trzeciego gola dla Legii strzelił Emreli

Mecz zakończył się wygraną mistrza Polski 3:2.