Piłkarz Chelsea zaskoczył kibica po finale LM. Jego reakcja hitem [WIDEO]

Marcos Alonso, piłkarz Chelsea, świętując wygraną w finale Ligi Mistrzów obudził fana, który zasnął na hotelowym korytarzu. Jego reakcja? Bezcenna.

Ligę Mistrzów w sezonie 2020/21 wygrała Chelsea, która w sobotę pokonała w finale Manchester City po golu Kaia Havertza. Cały mecz w drużynie Thomasa Tuchela rozegrał Jorginho, który tuż po ostatnim gwizdku udzielił wywiadu. Ale nie był to typowy wywiad, bo - zgodnie z obietnicą daną przed finałem - dał się na wizji ogolić dziennikarzowi. Sukces świętował także Marcos Alonso. Hiszpan, przechodząc tanecznym krokiem po korytarzu hotelu nagle spotkał śpiącego kibica i postanowił go obudzić. Fan był w lekkim szoku, gdy zobaczył piłkarza Chelsea.

Zobacz wideo Guardiola znów przechytrzył samego siebie! [LIVE PO FINALE LM]

Pep Guardiola przegrał finał LM przez... szamanów? 'Karma wróci, Pep'Klątwa szamanów działa. "Karma wróci, Pep. To będzie przekleństwo"

Wielki sukces rodziny Alonso

Alonso był szczęśliwy, choć w sobotnim finale nie zagrał nawet minuty. W tym sezonie Ligi Mistrzów rozegrał tylko 180 minut, w dwumeczu 1/8 finału z Atletico Madryt. Co ciekawe, ojciec i dziadek Hiszpana też byli piłkarzami. I grali w finałach Pucharu Europy. Jego dziadek to słynny Marquitos, który w barwach Realu triumfował aż pięć razy. Z kolei jego ojciec Marcos Alonso Pena w barwach Barcelony wystąpił w finale Pucharu Europy w 1986 roku, ale lepsza okazała się Steaua Bukareszt.

Więcej o: