Piłkarz Chelsea wywiązał się z zakładu. Wszystko poszło na wizji [WIDEO]

Jorginho, środkowy pomocnik londyńskiej Chelsea, okazał się słownym człowiekiem i wywiązał się z nietypowego zakładu z jednym z dziennikarzy.

Ligę Mistrzów w sezonie 2020/21 wygrała Chelsea, która w sobotę pokonała w finale Manchester City po golu Kaia Havertza. Cały mecz w drużynie Thomasa Tuchela rozegrał Jorginho, który wraz z N'Gole Kante tworzył środek pola. Tuż po ostatnim gwizdku Brazylijczyk z włoskim paszportem udzielił wywiadu. Ale nie był to typowy wywiad.

Zobacz wideo Guardiola znów przechytrzył samego siebie! [LIVE PO FINALE LM]

Uraz Kevina De Bruyne w finale Ligi MistrzówJest diagnoza Kevina De Bruyne! Nowe informacje o stanie zdrowia Belga

Przed meczem Jorginho zadeklarował, że da się ogolić na wizji, jeśli Chelsea wygra z Manchesterem City w finale. Tak się stało a reprezentant Włoch okazał się słownym człowiekiem. Fred Caldeira z TNT Sports ogolił piłkarza przed kamerą.

Pep Guardiola przegrał finał LM przez... szamanów? 'Karma wróci, Pep'Klątwa szamanów działa. "Karma wróci, Pep. To będzie przekleństwo"

Ale to nie koniec zabawy. Jorginho oświadczył, że - zgodnie z obietnicą - zapuści teraz wąsy. We właśnie zakończonym sezonie 2020/2021 pomocnik rozegrał 43 spotkania, strzelając osiem goli i zaliczając dwie asysty.

Jest diagnoza Kevina De Bruyne. Nowe informacje o stanie zdrowia Belga

Kontuzja Kevina De Bruyne była jednym z najważniejszych wydarzeń sobotniego finału Ligi Mistrzów, w którym Chelsea ograła Manchester City (1:0). Belgijski pomocnik opuścił szpital, ale wciąż nie wiadomo, kiedy wróci do gry. "Zostałem zdiagnozowany ze złamanym nosem oraz złamaniem kości lewego oczodołu" - oświadczył Belg.

Więcej o: