Piłkarz Chelsea wywiązał się z zakładu. Wszystko poszło na wizji [WIDEO]

Jorginho, środkowy pomocnik londyńskiej Chelsea, okazał się słownym człowiekiem i wywiązał się z nietypowego zakładu z jednym z dziennikarzy.

Ligę Mistrzów w sezonie 2020/21 wygrała Chelsea, która w sobotę pokonała w finale Manchester City po golu Kaia Havertza. Cały mecz w drużynie Thomasa Tuchela rozegrał Jorginho, który wraz z N'Gole Kante tworzył środek pola. Tuż po ostatnim gwizdku Brazylijczyk z włoskim paszportem udzielił wywiadu. Ale nie był to typowy wywiad.

Zobacz wideo Guardiola znów przechytrzył samego siebie! [LIVE PO FINALE LM]

Przed meczem Jorginho zadeklarował, że da się ogolić na wizji, jeśli Chelsea wygra z Manchesterem City w finale. Tak się stało a reprezentant Włoch okazał się słownym człowiekiem. Fred Caldeira z TNT Sports ogolił piłkarza przed kamerą.

Ale to nie koniec zabawy. Jorginho oświadczył, że - zgodnie z obietnicą - zapuści teraz wąsy. We właśnie zakończonym sezonie 2020/2021 pomocnik rozegrał 43 spotkania, strzelając osiem goli i zaliczając dwie asysty.

Jest diagnoza Kevina De Bruyne. Nowe informacje o stanie zdrowia Belga

Kontuzja Kevina De Bruyne była jednym z najważniejszych wydarzeń sobotniego finału Ligi Mistrzów, w którym Chelsea ograła Manchester City (1:0). Belgijski pomocnik opuścił szpital, ale wciąż nie wiadomo, kiedy wróci do gry. "Zostałem zdiagnozowany ze złamanym nosem oraz złamaniem kości lewego oczodołu" - oświadczył Belg.

Więcej o: