Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Klątwa szamanów działa. "Karma wróci, Pep. To będzie przekleństwo"

- Jestem pewien, że afrykańscy szamani nie pozwolą Guardioli wygrać Ligi Mistrzów. To będzie afrykańskie przekleństwo - mówił przed finałem Dmitri Seluk, były agent Yayi Toure. I miał rację. Klątwa szamanów wciąż działa.

Atmosfera przy okazji odejścia Yayi Toure z Manchesteru City w 2018 roku nie była najlepsza. Pep Guardiola nie widział Iworyjczyka w swoim składzie, podczas gdy jego agent robił wszystko, aby ten pozostał w klubie, w którym spędził osiem lat. Ostatecznie pomocnik rozstał się z zespołem, a po dwóch miesiącach podpisał kontrakt z Olympiakosem.

Fabio Capello ocenia postawę City w finale LM. 'Guardiola pomylił się ze wszystkim'Miażdżąca krytyka Guardioli po finale Ligi Mistrzów. "Pomylił się we wszystkim"

Agent Yayi Toure ostrzegał Guardiolę

Dmitri Seluk, agent Toure był mocno niepocieszony takim obrotem spraw, a zwłaszcza zachowaniem Guardioli. Brytyjskie media przypomniały jego słowa. - Zwrócił całą Afrykę przeciwko sobie, wielu afrykańskich fanów odwróciło się od Manchesteru City - ocenił.

Przed sobotnim finałem Seluk przypomniał o klątwie. - Jestem pewien, że afrykańscy szamani nie pozwolą Guardioli wygrać Ligi Mistrzów. To będzie afrykańskie przekleństwo. Życie pokaże, czy mam rację, czy nie - dodał.

Zobacz wideo Guardiola znów przechytrzył samego siebie! [LIVE PO FINALE LM]

"Karma wróci, Pep"

Już w 2018 roku Seluk ostrzegał Guardiolę. - Fakt, że Guardiola zakończył karierę Yaya w Manchesterze City, nie jest tyle błędem, co przestępstwem. Ale karma wróci, Pep. Zobaczysz, jacy potrafią być afrykańscy szamani. Pamiętaj o tym zawsze - mówił.

Emplastro w TVPW TVP zaczęli relację, nagle pojawia się mistrz drugiego planu. To nie był przypadek [WIDEO]

Słowa Seluka sprawdziły się w Porto. W 42. minucie finałowego starcia gola na wagę zwycięstwa dla Chelsea strzelił Kai Havertz. Manchester City zakończył sezon z mistrzostwem Anglii i Pucharem Ligi.