Mbappe na ławce! Są składy na wielki rewanż w półfinale Ligi Mistrzów

We wtorek o 21.00 rozpocznie się rewanżowy półfinał Ligi Mistrzów między Manchesterem City i PSG. Znamy już składy na to spotkanie.

W środę PSG przegrało z Manchesterem City 1:2 w pierwszym półfinale Ligi Mistrzów. Chociaż gospodarze prowadzili do przerwy po golu Marquinhosa, to w drugiej połowie o zwycięstwie Anglików zdecydowały bramki Kevina De Bruyne i Riyada Mahreza.

We wtorek mistrzów Francji czeka bardzo trudne zadanie, by awansować do finału Ligi Mistrzów. To zadanie tym trudniejsze, że do końca nie wiadomo było, czy w Manchesterze zagra Kylian Mbappe. Jeden z liderów PSG doznał kontuzji łydki, przez co opuścił sobotni, ligowy mecz z Lens (2:1).

Transfer Lewandowskiego?! Fjortoft ma plan. Falk: InteresująceTransfer Lewandowskiego?! Fjortoft ma plan. Falk: Interesujące

Mbappe na ławce

Chociaż Mauricio Pochettino zabrał Mbappe do Manchesteru i jeszcze w poniedziałek wierzył, że piłkarz będzie w stanie zagrać przeciwko drużynie Pepa Guardioli, to już teraz wiemy, że Francuz mecz zacznie tylko na ławce rezerwowych. W porównaniu do pierwszego spotkania miejsce Mbappe zajmie Mauro Icardi.

Dla mistrzów Francji to potężne osłabienie. W tym sezonie Mbappe rozegrał 43 mecze, w których strzelił 37 goli i zanotował 10 asyst. Mbappe był bohaterem ostatnich, wyjazdowych meczów PSG w Lidze Mistrzów przeciwko FC Barcelonie i Bayernowi Monachium. W pierwszym Francuz zdobył hat-tricka, w drugim strzelił dwa gole.

Ligue 1"Banda gnoi". Canal+ ujawnił nagranie. "To było nienormalne"

Skład PSG: Navas - Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Diallo - Verratti, Paredes, Herrera - Neymar, Icardi, Di Maria.

Skład Manchesteru City: Ederson - Walker, Dias, Stones, Zinchenko - Guendogan, De Bruyne, Fernandinho - Mahrez, Silva, Foden.