Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zidane krótko komentuje rewelacje ws. Ligi Mistrzów. "To absurd"

- Absurdem jest myślenie, że w przyszłym roku Real Madryt nie zagra w Lidze Mistrzów - stwierdził Zinedine Zidane, trener Królewskich.

Od kilku dni hiszpańscy dziennikarze sugerują, że UEFA może podjąć drastyczne kroki wobec Realu Madryt, Barcelony, Juventusu i Milanu, a więc czterech klubów, które wciąż oficjalnie się nie wycofały z tego pomysłu. Jakie mogą ponieść konsekwencje? Plotkuje się, że w przyszłym sezonie te drużyny nie mogłyby występować w europejskich pucharach. Ale nie wszyscy czują takie zagrożenie. A na pewno nie Zinedine Zidane.

Zobacz wideo Superliga to cios w Bayern Monachium, który radzi sobie finansowo. "Mogą się skazać na peryferie futbolu"

Spain Soccer La LigaAngielskie kluby twierdzą, że jeden zespół nie pasował do Superligi. "Znikoma liczba fanów"

- Absurdem jest myślenie, że w przyszłym roku nie zagramy w Lidze Mistrzów. Wiele zostało powiedziane na ten temat, ale my po prostu musimy być skoncentrowani na wtorkowym meczu z Chelsea. Mamy półfinał Ligi Mistrzów i na tym się skupiamy, Na resztę nie mamy wpływu. Jeśli pytacie o moje zdanie, to chcę w przyszłym roku zobaczyć Real w LM - powiedział trener Królewskich cytowany przez "Sport".

Ceferin będzie pobłażliwy?

Znamy już siedmiu uczestników fazy grupowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonieZnamy już siedmiu uczestników fazy grupowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie

Warto dodać, że Aleksander Ceferin, szef UEFA, powiedział, że 12 klubów może zostać ukaranych w jakiś sposób, ale zasugerował, że będzie bardziej pobłażliwy dla ośmiu drużyn, które się wycofały na wczesnym etapie.

Kto wygra LM?

We wtorek Real zagra półfinał LM z Chelsea, zaś w środę PSG zmierzy się z Manchesterem City. Tytułu nie obroni Bayern Monachium, który odpadł w ćwierćfinale z mistrzami Francji.