Kylian Mbappe nie mógł uwierzyć! Wielka kontrowersja w meczu PSG - Bayern

Pierwsza połowa meczu pomiędzy PSG i Bayernem Monachium zakończyła się wynikiem 1:0 dla Bayernu. Ale rezultat mógł być zupełnie inny, gdyby nie kontrowersyjna decyzja sędziego, który dopatrzył się rzekomego spalonego Kyliana Mbappe.

W pierwszej części spotkania do siatki udało się trafić tylko gościom. Prowadzenie Bawarczykom dał Eric Maxim Choupo-Moting, który wykorzystał niepewną interwencję Keylora Navasa i częściowo odrobił straty z pierwszego spotkania.

PSG - Bayern. Kontrowersyjny spalony Kyliana Mbappe

Ale wynik mógł być inny. W 32. minucie Kylian Mbappe wychodził na czystą pozycję po podaniu od Angela Di Marii. Francuz wybiegał na wolne pole niemal ze środkowej linii.

Akcja jednak bardzo szybko się zakończyła. Tuż po podaniu arbiter podniósł chorągiewkę, dopatrując się pozycji spalonej. Jak jednak wynika z powtórek, gwiazdor PSG nie znajdował się na spalonym. Mbappe nie mógł uwierzyć w decyzję sędziego.

Trwa relacja LIVE z meczu PSG - Bayern. Można ją śledzić TUTAJ.