Ronaldo wzywał Pepe: "Stanie się to z tobą na boisku". UEFA publikuje wideo

- Graj dalej. Zamierzam wygrać i to stanie się z tobą na boisku! - takimi słowami do obrońcy FC Porto, Pepe, zwrócił się Cristiano Ronaldo. O meczu mistrza Portugalii z Juventusem przypomniało oficjalne konto instagramowe Champions League.

W 1/8 finału Ligi Mistrzów Juventus zmierzył się z FC Porto. Mistrzowie Włoch byli faworytem dwumeczu, ale sensacyjnie polegli, przegrywając w Portugalii 1:2 i wygrywając 3:2 po dogrywce u siebie.

Zobacz wideo Sukcesy sportowe Lewandowskiego, a zmiany biznesowe. Po Nike - kontrakt z 4F [Studio Biznes]

Ronaldo chciał, żeby Pepe grał. "Zamierzam wygrać!"

Tym razem mistrzów Włoch nie poprowadził do triumfu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w przeszłości potrafił w pojedynkę uratować swój zespół, wystarczy przypomnieć jego hat-tricka w meczu przeciwko Atletico Madryt. Gwiazdorowi Juventusu również teraz bardzo zależało na tym, aby znowu zaliczyć z drużyną wielki powrót, co pokazało oficjalne konto instagramowe Champions League.

Trening piłkarskiej reprezentacji PolskiTakim składem Polska może zagrać z Węgrami. "Sousa jest nim zachwycony"

Opublikowano nagranie z meczu, na którym widać, jak Ronaldo zwraca się do Pepe, obrońcy i kapitana FC Porto, a niegdyś swojego kolegi z Realu Madryt. Pepe musiał na chwilę opuścić boisko z powodu drobnego urazu. – Graj dalej. Zamierzam wygrać i to stanie się z tobą na boisku! – powiedział Ronaldo, powtarzając dwukrotnie ostatnie zdanie. – Ronaldo zawsze chce się sprawdzić na tle najlepszych – napisano w opisie do filmiku.

Pepe na boisko wrócił, ale Ronaldo nie spełnił swojej obietnicy i nie wygrał. Juventus pożegnał się z rozgrywkami, a Porto w ćwierćfinale zagra z Chelsea.

Więcej o: