Juergen Kloop grzmi po meczu Liverpoolu: To prawie jak zbrodnia!

- Prosicie nas o grę w sobotę o 12:30? To prawie jak zbrodnia! - denerwuje się Jurgen Klopp, którego Liverpool przegrał z Atalantą w środę, a już trzy dni później zagra w Premier League.

Najpierw Josip Ilicić, chwilę później Robin Gosens. Atalanta pokonała Liverpool 2:0 i nieco zrewanżowała się za wstydliwe 0:5 z poprzedniego meczu. Dzięki temu zwycięstwu Atalanta - która w środę przerwała serię 64 meczów Liverpoolu na Anfield bez porażki (drużyna Kloppa nie oddała w tym meczu żadnego celnego strzału!) - zachowała szanse na awans z grupy D. 

Cristiano RonaldoHistoria dzieje się na naszych oczach. Pierwszy taki mecz Juventusu od 123 lat

Zobacz wideo Grosicki: Przeżywam, że nie gram. Sytuacja jest ciężka [Sekcja Piłkarska #73]

Klopp: To prawie jak zbrodnie

- Moi piłkarze są rozczarowani, a zarazem sfrustrowani po meczu z Atalantą. Jeśli mam być szczery, to jednak nie mamy czasu na zamartwianie, bo musimy szybko się zregenerować - powiedział po meczu Jurgen Klopp. Kolejny mecz Liverpoolu już w sobotę o godz. 12:30, przeciwko Brighton.

- Obawiam się to powiedzieć, ale sądzę, że dzisiejszy brak sił może przydarzyć się nie tylko nam, ale też innym drużynom. Wy, BT Sport, moi serdeczni przyjaciele, prosicie nas o grę w sobotę o 12:30. To prawie jak zbrodnia! - zakończył Niemiec.

Katastrofa! Obraz nędzy i rozpaczy. Właśnie pobili rekord Ligi MistrzówKatastrofa! Obraz nędzy i rozpaczy. Właśnie pobili rekord Ligi Mistrzów

Po dziewięciu kolejkach Premier League Liverpool ma 20 punktów, tyle samo co Tottenham, który jest liderem. W LM zespół Kloppa ma dziewięć "oczek" po czterech meczach i jest na czele grupy D, gdzie Atalanta i Ajax mają po siedem punktów, a Midtjylland - zero.

Więcej o: