Fenomenalny gol Bruno Fernandesa w LM. Linijka w nodze [WIDEO]

Manchester United wygrał w 4. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów z Instanbulem Basaksehir 4:1. Fenomenalnym golem na początku spotkania popisał się Bruno Fernandes.

Manchester United objął prowadzenie już na początku spotkania z Basaksehirem. W 7. minucie meczu po rzucie rożnym fenomenalnym uderzeniem popisał się Bruno Ferndandes, który z około 16 metrów kopnął z pierwszej piłki pod samą poprzeczkę. Bramkarz był bezradny przy takiej sile strzału.

Co za gol Bruno Fernandesa! Piękny strzał

- napisano w wideo z bramką pomocnika Manchesteru United.

Manchester United coraz bliżej fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Udany rewanż z Basaksehirem

W 4. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Manchester United odegrał się za porażkę poniesioną przed przerwą reprezentacyjną. W pierwszym meczu z Basaksehirem zespół Ole Gunnara Solskjaera przegrał na wyjeździe 1:2. W rewanżowym spotkaniu Manchester ostatecznie pokonał turecki zespół 4:1.

Wojciech Szczęsny w barwach JuventusuWojciech Szczęsny krytykowany po błędzie w LM. "Ponosi przynajmniej połowę winy"

Wygrana w ostatnim meczu pozwoliła Manchesterowi United zająć pozycję lidera w grupie H. Po czterech kolejkach drużyna Premier League ma dziewięć punktów i bilans trzech wygranych oraz jednej porażki. Drugie w tabeli Paris Saint-Germain ma obecnie trzy punkty straty do pierwszego miejsca.

Niemożliwy wyczyn Haalanda! On się nie zatrzymuje. Już przebił legendy futboluNiemożliwy wyczyn Haalanda! On się nie zatrzymuje. Już przebił legendy futbolu

W następną środę Manchester United zmierzy się w fazie grupowej Ligi Mistrzów właśnie z PSG. Przed spotkaniem w rozgrywkach międzynarodowych piłkarze Ole Gunnara Solskjaera zagrają w Premier League z Southampton. Wtorkowy gol Bruno Fernandesa był jego trzecim trafieniem w czterech meczach LM. 26-letni Portugalczyk ma na swoim koncie także sześć goli strzelonych w lidze angielskiej.