Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bayern Monachium - Sevilla. Gdzie i o której obejrzeć Superpuchar Europy? Transmisja TV, stream online

Bayern Monachium zagra z Sevillą w meczu o Superpuchar Europy UEFA w Budapeszcie. Mistrz Niemiec ma szansę na czwarte trofeum po zdobyciu drugiego w historii klubu trypletu. Natomiast Hiszpanie chcą wygrać Superpuchar po raz drugi w historii. Gdzie i o której obejrzeć to spotkanie?

Bayern w tym roku po raz drugi w historii sięgnął po tryplet - zdobył mistrzostwo i Puchar Niemiec, a także wygrał Ligę Mistrzów. Szansą na kolejne trofeum Bawarczyków jest czwartkowy mecz o Superpuchar UEFA z Sevillą, która ostatni raz puchar zdobyła w sezonie 2006/2007. Mimo to hiszpański zespół wciąż pozostaje niebezpieczny.

Zobacz wideo Bayern Monachium zdemolował Schalke. Zobacz skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Gnabry: "Sevilla gra dobrą piłkę"

Przypomniał o tym pomocnik Bayernu, Serge Gnabry. - Ostrzegano nas przed tym, że wygrywali już Ligę Europy. Sevilla gra dobrą piłkę - wskazał Niemiec. - Musimy zaprezentować się z najlepszej strony, aby następnie zdobyć kolejne trofeum, którego jeszcze nigdy nie wygrałem. Nie ma znaczenia, jak zostanie to nazwane po potrójnej koronie. Najważniejsze jest to, żeby puchar zawitał do Monachium - dodał. 

Bayern Monachium - Sevilla FC. Gdzie i o której obejrzeć spotkanie o Superpuchar UEFA? Transmisja TV, online

Bayern Monachium zmierzy się z Sevillą FC na stadionie w Budapeszcie w czwartek (24.09) o godz. 21:00. Spotkanie będzie transmitowane na antenach Polsatu, Polsatu Sport oraz Polsatu Sport Premium 1. Mecz dostępny będzie również online za opłaceniem abonamentu w serwisie Ipla.tv. Przedmeczowe studia wystartują o godz. 18:00 (Polsat Sport Premium 1) oraz 20:30 (Polsat Sport, Ipla.tv). Relację na żywo będzie można śledzić na portalu Sport.pl. 

To o tyle zła pora, dla polskich kibiców, że ci będą musieli wybierać, który z trzech bardzo ważnych meczów obejrzeć. O godzinie 20 na boisku pojawią się gracze Piasta Gliwice, którzy zagrają z FC Kopenhaga. O 20.30 Legia Warszawa zagra w debiucie Czesława Michniewicza z Dritą, a pół godziny później swój mecz zacznie właśnie Bayern Roberta Lewandowskiego

Przeczytaj także: