Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Roman Kołtoń znów to zrobił. Tak uczcił sukces Lewandowskiego [WIDEO]

Roman Kołtoń znowu to zrobił! Dziennikarz ponownie zaśpiewał krótki fragment hymnu Ligi Mistrzów po zwycięstwie Bayernu Monachium nad PSG w finale najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie.

Bayern Monachium sięgnął w niedzielę po raz szósty w historii po tytuł w Lidze Mistrzów. W niedzielnym finale mistrzowie Niemiec pokonali PSG 1:0 po bramce Comana. Robert Lewandowski, choć bramki nie strzelił, został królem strzelców, mając 15 bramek na swoim koncie. Po ostatnim gwizdku padł na murawę ze szczęścia, po czym cieszył się wraz z kolegami z zespołu, trzymając cały czas biało-czerwoną flagę, z którą pozował do zdjęć z pucharem.

Zobacz wideo Lewandowski z pucharem! I co dalej? Jakie transfery zrobi Bayern? [SEKCJA PIŁKARSKA #60]

Roman Kołtoń uczcił sukces Roberta Lewandowskiego

Radość udzieliła się dosłownie wszystkim. Roman Kołtoń podczas transmisji na kanale "Prawda Futbolu" na Youtube znowu zaśpiewał fragment hymnu Ligi Mistrzów, pokazując swoją radość ze zwycięstwa Roberta Lewandowskiego w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Jednocześnie trzymał przed sobą małą wersję pucharu, który w niedzielę odebrali piłkarze Bayernu Monachium.

To nie pierwszy raz, gdy Roman Kołtoń w taki sposób świętował sukces Roberta Lewandowskiego. Jesienią zeszłego roku, gdy polski napastnik zdobył cztery bramki w spotkaniu fazy grupowej przeciwko Crvenie zveździe, dziennikarz przebywał w Liverpoolu, a swoje łączenie ze studiem rozpoczął od zaśpiewania krótkiego fragmentu hymnu Ligi Mistrzów.

Przeczytaj także:

Więcej o: