Bayern pokazał zdjęcie Lewandowskiego z łóżka. "Ania będzie zazdrosna"

Robert Lewandowski poprowadził Bayern Monachium do zwycięstwa w tegorocznej Lidze Mistrzów. Oficjalny profil klubu w mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem Polaka w łóżku z pucharem.

Bayern Monachium dzięki niedzielnemu zwycięstwu z Paris Saint-Germain 1:0 (0:0) wygrał rozgrywki Ligi Mistrzów! Szósty raz w historii, ale pierwszy z Robertem Lewandowskim w składzie. Polak, który został najlepszym strzelcem tego sezonu LM z 15 trafieniami w dorobku, po spotkaniu był wzruszony. Padł na murawę, a później cieszył się z kolegami z drużyny ze swojego pierwszego triumfu w LM.

Zobacz wideo Lewandowski dał show! Co za duet. Zachwycony Bayern pokazał nagranie

Robert Lewandowski marzył o pucharze Ligi Mistrzów

Radość Roberta Lewandowskiego jest ogromna, co można było zauważyć po nagraniach publikowanych przez klub w mediach społecznościowych. W poniedziałek rano pojawiło się zdjęcie polskiego napastnika, który leży w łóżku, trzymając puchar za wygranie Ligi Mistrzów. - Marzyłem o tobie - brzmi podpis zdjęcia, opublikowany na oficjalnym profilu.

Kibice zwrócili uwagę, że na zdjęciu brakuje Anny Lewandowskiej, jego żony. Jeden z nich postanowił zażartować z tego faktu. - Ania będzie zazdrosna - napisał jeden z nich. Drugi poszedł krok dalej. - Pani śpi na kanapie - napisał.

Robert Lewandowski dołączył do Bońka, Młynarczyka, Dudka i Kuszczaka

Lewandowski sięgnął po trofeum za Ligę Mistrzów po raz pierwszy w swojej karierze. Został piątym Polakiem, który wygrywał te rozgrywki. Wcześniej zwycięzcami zostawali Zbigniew Boniek, Józef Młynarczyk, Jerzy Dudek i Tomasz Kuszczak. Polak był już raz w finale Ligi Mistrzów w barwach Borussii Dortmund. W sezonie 2012/2013 BVB przegrała wtedy właśnie z Bayernem.

- Ten puchar dedykuję mojej rodzinie - żonie, dzieciom i na pewno mojemu zmarłemu tacie, który patrzył na mnie z góry i wierzył. Zawsze wierzyłem w to, że osiągnę ten sukces i nigdy się nie poddam - mówił tuż po spotkaniu w rozmowie z dziennikarzem Polsatu Sport, Szymonem Rojkiem wyraźnie wzruszony Lewandowski.

Przeczytaj także:

Więcej o: