Jak Lewandowski tego nie strzelił? Dwa gole Gnabryego [WIDEO]

Robert Lewandowski zmarnował kilka dogodnych okazji w pierwszej połowie meczu z Lyonem, ale na szczęście dla kibiców Bayernu formą błysnął Serge Gnabry.

Początek meczu zaskoczył wszystkich. Pierwszy kwadrans należał dla Lyonu, którzy groźnie kontrowali Bayern Monachium. Jednak Bawarczycy objęli prowadzenie. I to już w 19. minucie. Serge Gnabry, biegnąc wzdłuż pola karnego, minął kilku rywali i potężnym uderzeniem posłał piłkę w samo okienko! Piękną bramkę możecie zobaczyć TU.

Koszmarne pudło Lewandowskiego

Piętnaście minut później było już 2:0. Jak padła bramka? Robert Lewandowski otrzymał płaskie podanie z lewej strony boiska. Polak z dwóch metrów nie trafia czysto w piłkę, jeszcze poprawił wślizgiem, ale Lopes zablokował to uderzenie na linii bramkowej. Na szczęście dla Bawarczyków strzał Lewandowskiego dobił skutecznie Gnabry. Całą akcję możecie zobaczyć TU. Na 3:0 strzelił Lewandowski.

W finale Ligi Mistrzów, który odbędzie się w niedzielę, czeka już Paris Saint Germain, które wyeliminowało RB Lipsk.