Islandzki komentator powrócił! Tak zareagował na pudło Sterlinga w LM! Trzeba zatkać uszy [WIDEO]

Islandzki komentator oszalał podczas meczu Manchesteru City z Olympique Lyon. Wpadł w szał po fatalnym pudle Raheema Sterligna, a nagranie błyskawicznie obiegło media społecznościowe.

W 86. minucie, konkretnie (85 min i 25 sek.) kapitalną okazję miał Raheem Sterling. Skrzydłowy Manchesteru City otrzymał znakomitą piłkę tuż przed bramką, jednak jego strzał do pustej bramki z czterech metrów poszybował wysoko nad poprzeczką. Guardiola w tej sytuacji eksplodował, podobnie jak islandzki komentator, który wpadł w szał, komentując to spotkanie. Zobaczcie sami nagranie z pudła Sterlinga.

Co gorsze dla Sterlina, minutę później (86 min 25 sek.) było już 1:3, gdy Hassan Aouar oddał mocne uderzenie w światło bramki Edersona, który zachował się nie najlepiej i wypiąstkował piłkę prosto przed siebie, a skuteczną dobitką popisał się Dembele.

Ostatecznie Manchester City przegrał sensacyjnie z Lyonem 1:3. Zespół Rudiego Garcii w półfinale zmierzy się z Bayernem Monachium w środę 19 sierpnia. W przypadku awansu do finału zagra w niedzielę 23 sierpnia z PSG, które we wtorek zdeklasowało RB Lipsk aż 3:0.