Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamery pokazały, jak Tuchel ruszył w stronę jednego z trenerów RB Lipsk. Wytłumaczył, co go wzburzyło

Po meczu doszło do spięcia między Thomasem Tuchelem a Julianem Nagelsmanem, trenerami PSG i RB Lipsk. W pewnym momencie szkoleniowiec francuskiego zespołu rozpoczął też dyskusję z Danielem Behlauem, trenerem przygotowania fizycznego w drużynie z Lipska.

PSG od początku meczu dominowało nad swoim rywalem, co przyniosło skutek jeszcze w pierwszej połowie, w której bramki zdobyli Marquinhos, wykorzystując kapitalne dośrodkowanie Di Marii z rzutu wolnego, i właśnie Di Maria, który otrzymał piłkę od Neymara. W drugiej połowie Bernat ustalił wynik spotkania na 3:0, zapewniając paryżanom awans do finału Ligi Mistrzów.

Zobacz wideo Red Bull i jego najnowszy klub już robią furorę. "Absolutnie imponujący projekt" [SEKCJA PIŁKARSKA #59]

Tuż po meczu Thomas Tuchel, trener PSG, odbierał gratulacje od Juliana Nagelsmana, szkoleniowca RB Lipsk. I choć niemiecki trener ma problemy z chodzeniem z powodu urazu nogi, postanowił porozmawiać z Danielem Behlauem, trenerem przygotowania fizycznego w niemieckiej drużynie, co zarejestrowały kamery. Na obrazkach widać, jak Tuchel żywiołowo tłumaczy coś jednemu z asystentów Nagelsmana. Po meczu obaj trenerzy wyjaśnili temat tych dyskusji. 

- To była sprawa tylko pomiędzy mną a Julianem. To jest w porządku między dwoma trenerami. Ale wtedy włączył się ktoś trzeci. Nie spodobało mi się to, ale już wszystko zostało wyjaśnione - powiedział Tuchel. Znacznie więcej zdradził na temat tych dyskusji Nagelsman. - Często faulowaliśmy, co widać w statystykach. To nie było planowane, ale często byliśmy spóźnieni. Narzekał na to, bo chciał chronić swoich piłkarzy. To normalne.  Mieliśmy 34 faule na koniec meczu, więc łatwo to sobie wyobrazić - powiedział trener RB Lipsk.

Przeczytaj także: