Legia opublikowała zdjęcie po meczu z Linfield FC. Rywale pokazali klasę

Legia Warszawa udostępniła zdjęcia z szatni po meczu w eliminacjach Ligi Mistrzów przeciwko Linfield FC. "Z klasą" napisano na koncie społecznościowym polskiego klubu oraz dodano zdjęcie.

Legia Warszawa wygrała w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów z Linfield FC 1:0 po bramce strzelonej przez Jose Kante w 82. minucie. Po zakończonym spotkaniu na portalu społecznościowym klubu pojawiło się zdjęcie z szatni. Mistrzowie Irlandii Północnej zostali docenieni przez warszawski klub za porządek pozostawiony po wyjeździe z obiektu. 

Zobacz wideo Bartosz Kapustka w Legii. "Vuković potrafi odbudować piłkarzy"
Szacunek dla Linfield FC za to, jaki porządek nasi goście zachowali w szatni

- czytamy w poście ze zdjęciem szatni Legii Warszawa.

Legia Warszawa chwali Linfield FC za zachowanie po meczu. Irlandczycy nie pozostają dłużni

Mimo przegranej w meczu kwalifikacyjnym Ligi Mistrzów, Irlandczycy zachowali wspomnianą przez Legię Warszawa klasę także po spotkaniu. W odwecie za pochwałę związaną z porządkiem pozostawionym w szatni stołecznego klubu, Linfield FC wyraziło uznanie stadionowi, na którym rozgrywany był wtorkowy mecz. 

Następnego przeciwnika Legia Warszawa pozna w środowy wieczór po zakończonym spotkaniu Ararat Erywań - Omonia Nikozja. Mecz rozpocznie się 19 sierpnia o godzinie 17:00. Wiadomo natomiast, że spotkanie II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów transmitowane zostanie przez stację TVP Sport.

Więcej o:
Copyright © Agora SA