Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wiadomo, kto pokaże kolejny mecz Legii w el. Ligi Mistrzów! Dyrektor stacji wbił szpilę po mękach z półamatorami

Znakomite wieści dla kibiców Legii Warszawa! Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, potwierdził, że jej mecz w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów także zostanie pokazany na antenie TVP.

Legia Warszawa awansowała we wtorek do II rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Choć styl gry pozostawiał wiele do życzenia, mistrzowie Polski wygrali 1:0 z Linfield FC po bramce Jose Kante w końcówce meczu. Legia nadal jednak nie zna swojego kolejnego rywala, bo dopiero w środę o 17 swój mecz w I rundzie rozegrają Ararat Armenia i Omonia Nikozja.

Zobacz wideo Potęgi chcą Sebastiana Walukiewicza. "Takich piłkarzy nie ma" [SEKCJA PIŁKARSKA #59]

Zanim jednak Legia pozna swojego rywala w drugiej rundzie, Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, przekazał świetne wiadomości dla kibiców mistrza Polski. TVP pokaże mecz warszawskiego zespołu w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, który odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia na stadionie w Warszawie. Nie obyło się bez lekkiej zgryźliwości w stronę Legii, która niesamowicie męczyła się z półamatorami. "Mecz drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów z udziałem Legii Warszawa obejrzą Państwo oczywiście w TVP Sport. Dzisiaj pierwsze śliwki (bardzo) robaczywki" - napisał na Twitterze.

- Najlepsza wiadomość jest taka, że mecz, w którym musiało paść rozstrzygnięcie, zakończył się na naszą korzyść. Stało się to całkowicie zasłużenie i po naszej absolutnej dominacji. Rywal miał swoją okazję zwieńczoną trafieniem w słupek, ale to po prostu zdarza się w piłce nożnej. Wygraliśmy ten mecz i zdobyliśmy awans, o który nam chodziło, a na lepsze spotkania w naszym wykonaniu na pewno przyjdzie czas - powiedział po meczu Aleksandar Vuković, trener Legii Warszawa.

Wielki powrót na Łazienkowską?

Piłkarze Legii w kolejnej fazie rozgrywek zmierzą się ze zwycięzcą meczu Ararat Armenia - AS Omonia. Jeżeli warszawiacy trafią na klub z Omonii, będzie to oznaczać powrót Heninga Berga na Łazienkowską. Norweg, który w przeszłości był trenerem aktualnych mistrzów Polski, obecnie prowadzi cypryjski zespół.

Przeczytaj także: