Gdzie i kiedy obejrzeć Lyon - Bayern i RB Lipsk - PSG w LM? Transmisja TV, stream online

W piątek i sobotę poznaliśmy wszystkich czterech półfinalistów Ligi Mistrzów. Zostali nimi Olympique Lyon, Bayern Monachium, RB Lipsk oraz PSG. Gdzie i kiedy obejrzeć ich decydujące starcia? Transmisja TV, stream online.

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów przyniosły ogromne emocje. PSG przegrywało 0:1 z Atalantą do 90. minuty, tylko po to, by po dwóch golach w ciągu trzech minut ostatecznie wygrać i awansować. W czwartek RB Lipsk sprawiło niespodziankę i pokonało Atletico Madryt 2:1, a decydującego gola w 88. minucie strzelił rezerwowy Tyler Adams. W piątek Bayern Monachium zaszokował świat, demolując Barcelonę aż 8:2, za to w sobotę kolejną sensację sprawił Lyon, który po wyeliminowaniu Juventusu pokonał również Manchester City (3:1).

W ten sposób w półfinale Ligi Mistrzów zagrają po dwie niemieckie i francuskie drużyny. Po raz pierwszy od 1991 roku w najlepszej czwórce nie zobaczymy ani jednego klubu z Anglii, Hiszpanii lub Włoch! 29 lat temu o triumf walczyły Bayern, Crvena Zvezda (Serbia), Spartak Moskwa (Rosja) oraz Olympique Marsylia (Francja), a najlepsza okazała się Crvena. W tym roku aż trzech półfinalistów (RB Lipsk, PSG, Lyon) nigdy wcześniej nie wygrało Pucharu Europy / LM, a w dodatku trzy kluby są prowadzone przez niemieckich szkoleniowców (wszystkie poza Lyonem).

Walka o finał będzie bardzo zażarta, a na mecze musimy poczekać do wtorku i środy. We wtorek zobaczymy spotkanie RB Lipsk - PSG, a w środę Olympique Lyon - Bayern Monachium. Oba mecze rozpoczną się o 21 i zostaną rozegrane w Lizbonie, gdzie rozgrywany jest turniej finałowy Ligi Mistrzów. Oba mecze zostaną pokazane na antenie Polsat Sport Premium 1 oraz w internecie na ipla.tv oraz w aplikacji mobilnej. Dobrą wiadomością dla kibiców jest fakt, że oba mecze pokazane zostaną również na antenie TVP 1, na tvpsport.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Transmisję z finału (niedziela, 23 lipca) zobaczymy na tych samych antenach.