Wyciekło nagranie z szatni Barcelony! Obraz nędzy i rozpaczy [WIDEO]

Jak wcześniej informowaliśmy, w internecie pojawiło się zdjęcie z szatni Barcelony w przerwie meczu z Bayernem Monachium w ćwierćfinale Ligi Mistrzów (2:8). Jak się okazało, ESPN opublikował film, na którym widać, w jak ponurych nastrojach byli piłkarze wicemistrza Hiszpanii.

FC Barcelona już do przerwy straciła cztery gole, co zdarzyło się jej po raz pierwszy w historii występów w europejskich pucharach. Druga połowa miała jednak równie fatalny przebieg dla "Dumy Katalonii", która przez trzy gole stracone w końcówce przegrała ostatecznie aż 2:8. Na trwającym 26 sekund filmiku widzimy, jak załamany Messi siedzi i nic nie mówi, a koledzy kapitana Barcelony są w równie złym nastroju.

Jedyną osobą, która cokolwiek mówiła, jest Pepe Costa - nazywany jest czasem "prawą ręką Messiego" i powiernikiem piłkarzy Barcelony, osobą odpowiadającą za atmosferę w szatni. Jak pisze "Sport" Costa dołączył do Barcelony w 2003 roku za sprawą Sandro Rosella i zdobył zaufanie Messiego. Jest uznawany za nieoficjalnego rzecznika Argentyńczyka.

Zobacz nagranie z szatni Barcelony:

Lionel Messi grozi odejściem z Barcelony. Postawił trzy warunki i chce Xaviego

Według radia COPE Messi jest wściekły po kolejnej klęsce Barcelony w Lidze Mistrzów i zażądał wprowadzenia głębokich zmian w klubie, które miałyby mieć trzy etapy. Jednym z nich jest zmiana trenera, którym miałby zostać Xavi >>