Wyciekło zdjęcie z szatni Barcelony. Poruszający widok Lionela Messiego

FC Barcelona doznała upokorzenia w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium (2:8), a w internecie pojawiło się zdjęcie z szatni "Dumy Katalonii" z przerwy spotkania, na którym widać załamanego Lionela Messiego.

FC Barcelona już do przerwy straciła cztery gole, co zdarzyło się jej po raz pierwszy w historii występów w europejskich pucharach. Druga połowa miała jednak równie fatalny przebieg dla "Dumy Katalonii", która przez trzy gole stracone w końcówce przegrała ostatecznie aż 2:8. W internecie krąży zdjęcie, które opisuje m.in. argentyńska edycja "Marki", na którym widać totalnie załamanego Lionela Messiego w szatni na Estadio Jose Alvalade. Niedaleko stoi Marc-Andre ter Stegen, który również nie może uwierzyć w to, co się stało w pierwszych 45 minutach.

Tak wyglądali Messi i ter Stegen w przerwie meczu:

Jak się potem okazało, z szatni Barcelony wyciekło również nagranie, które można zobaczyć pod tym linkiem >>

Lionel Messi po raz pierwszy od kiedy gra w Barcelonie nie sięgnął z nią po ani jednego trofeum. W tym sezonie "Duma Katalonii" została wicemistrzem Hiszpanii, przegrała w półfinale Superpucharu Hiszpanii i odpadła w ćwierćfinale Pucharu Króla.

"Lionel Messi miał dosyć. Robert Lewandowski za dużo o nim myślał"

- Ale jak wrócimy do tego, co się działo przed meczem, to musimy sobie powiedzieć, że pojedynku Roberta z Messim o miano najlepszego piłkarza świata nie było. Messi zagrał kiepsko, od pewnego momentu miał dosyć, było widać, że już się wyłączył. A Robert jest w takim zespole, w którym skrzydłowi strzelają gole, ale jemu też pomagają strzelać. On bardzo mocno pracował dla zespołu i dlatego w końcu koledzy bardzo się starali jego dostrzec i wypracować mu gola - powiedział w rozmowie ze Sport.pl Andrzej Juskowiak >>