Robert Lewandowski skomentował rozbicie Barcelony. Wrzucił wpis na Twittera

Robert Lewandowski tym razem nie był jedynym bohaterem Bayernu Monachium, choć walnie przyczynił się do rozbicia Barcelony w ćwierćfinale Ligi Mistrzów (8:2). Po meczu Polak wrzucił wpis na Twittera, w którym skomentował to niesamowite spotkanie.

Ten mecz będzie wspominany latami. Bayern Monachium nie dał żadnych szans Barcelonie, już do przerwy strzelając cztery gole, dokładając kolejne cztery w drugiej połowie - wicemistrzowie Hiszpanii byli w stanie odpowiedzieć jedynie golami Davida Alaby (samobój) oraz Luisa Suareza. Robert Lewandowski zaliczył asystę przy golu Thomasa Muellera na 1:0, a sam strzelił gola dopiero w 82. minucie na 6:2. Było to jego 14. trafienie w tym sezonie Ligi Mistrzów i trudno podejrzewać, by ktokolwiek mógł mu zabrać koronę króla strzelców.

Robert Lewandowski: Brakuje słów

Po meczu Lewandowski wrzucił na Twittera. - W niektórych momentach po prostu brakuje słów... - napisał napastnik Bayernu i kapitan reprezentacji Polski.

Gerard Pique przejmująco skomentował kompromitację Barcelony w LM. "Mogę odejść jako pierwszy"

W zupełnie innych nastrojach są piłkarze Barcelony. - Klub potrzebuje zmian i nie mówię tu o trenerze czy piłkarzach - powiedział niemal ze łzami w oczach Gerard Pique na gorąco po meczu, nawołując do rewolucji w "Dumie Katalonii", o czym więcej przeczytasz tutaj >>