Fatalne informacje dla PSG przed półfinałem! Kluczowy piłkarz kontuzjowany

PSG w niezwykle dramatycznych okolicznościach awansowało do półfinału Ligi Mistrzów. Radość z wyeliminowania Atalanty Bergamo (wygrana 2:1) zmąciła kontuzja Keylora Navasa. Dziennik L'Equipe donosi, że zagrożony jest występ Kostarykańczyka w półfinale.

Do 90. minuty wydawało się, że w półfinale Ligi Mistrzów zagra Atalanta, ale potem przyszedł doliczony czas, dwa gole PSG i wielka radość Thomasa Tuchela. Mistrz Francji pokonał włoską rewelację, ale stracił podstawowego bramkarza. Keylor Navas w 79. minucie musiał opuścić murawę z powodu kontuzji ścięgna udowego. Zastąpił go Sergio Rico, na co dzień drugi golkiper mistrza Francji.

Najpiękniejsza historia w Lidze Mistrzów skończyła się w najokrutniejszy sposóbNajpiękniejsza historia w Lidze Mistrzów skończyła się w najokrutniejszy sposób

Navas kontuzjowany. Może nie zagrać w półfinale Ligi Mistrzów

Dziennik "LEquipe" poinformował, że Keylor Navas może nie zagrać w półfinale Ligi Mistrzów. - Doznał kontuzji ścięgna podkolanowego prawego uda i jego występ jest bardzo niepewny w półfinale Ligi Mistrzów w przyszły wtorek. Bramkarz zostanie ponownie zbadany w ciągu najbliższych 48 godzin - możemy przeczytać na łamach francuskiego dziennika.

Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów! Klub z Kosowa ukarany walkoweremLegia Warszawa poznała rywala w I rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów! Klub z Kosowa ukarany walkowerem

Jeżeli Navas nie mógłby zagrać w kolejnym spotkaniu, to byłaby to wielka strata dla PSG. 33-latek na początku meczu z Atalantą w kapitalnym stylu obronił dwa groźne strzały, popisując się refleksem i zwinnością. 18 sierpnia PSG zmierzy się w półfinale LM ze zwycięzcą środowego starcia Atletico Madryt - RB Lipsk (g. 21:00).