Hit 1/8 finału Ligi Mistrzów może zostać przeniesiony! Duże zagrożenie. 2 tys. przypadków dziennie

Rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną a Napoli może zostać przeniesiony. Spotkanie miało odbyć się na stadionie wicemistrzów Hiszpanii, ale możliwe, że zostanie rozegrane w Portugalii.

Zaledwie kilka dni pozostało do wznowienia rozgrywek Ligi Mistrzów po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Jednym z hitów 1/8 finału będzie rewanżowe spotkanie FC Barcelony z Napoli. Nie wiadomo jednak, czy w rywalizacji wicemistrzów Hiszpanii z klubem Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

Zobacz wideo Barcelona cierpi pod wodzą Setiena. "Traktuje piłkarzy jak idoli"

Hit 1/8 finału Ligi Mistrzów może zostać przełożony! Pojawiły się komplikacje

Pierwotnie spotkanie miało się odbyć na Camp Nou. Nie wiadomo jednak, czy pozwoli na to sytuacja związana z koronawirusem. Dzienna liczba osób, u których wykrywa się koronawirusa w Hiszpanii, cały czas oscyluje w okolicach 2000. Dodatkowo Katalonia, gdzie ma się odbyć mecz, jest jednym z najbardziej dotkniętych pandemią regionów.

Jeżeli sytuacja w najbliższych dniach się nie ustabilizuje, spotkanie prawdopodobnie zostanie przeniesione do Portugalii, gdzie rozegrany zostanie turniej finałowy tegorocznej edycji Champions League (wszystkie mecze od 1/4 finału do finału zostaną rozegrane w systemie turnieju, który będzie trwał kilkanaście dni). Członkini zarządu UEFA, Evelin Christillin zdradziła, że mecz Barcelony z Napoli może zostać rozegrany w Guimaraes lub Porto.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.