Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Noga Kyliana Mbappe wygięta jak plastelina! Drastyczne sceny w finale Pucharu Francji [WIDEO]

W czasie finału Pucharu Francji Kylian Mbappe mógł odnieść bardzo poważną kontuzję. Francuz został sfaulowany w niezwykle brutalny sposób. PSG wygrało puchar kraju.

Była 31. minuta meczu. Obrońca St. Etienne Loic Perrin zdecydował się na wślizg, którym chciał odebrać piłkę pędzącemu na bramkę Kylianowi Mbappe. Niestety, Francuz okazał się być nieco szybszy i Perrin całym impetem wbił się w nogę napastnika PSG

Powtórki pokazały, jak brutalny był to atak. Staw skokowy Mbappe wygiął się, jakby był z plasteliny. Sędzia nie miał wątpliwości i po chwili wyrzucił piłkarza z murawy. Niestety, Mbappe nie był w stanie kontynuować gry. Jak pokazała historia choćby Marcina Wasilewskiego, w takich sytuacjach może dojść nawet do otwartego złamania. Pod koniec drugiej połowy Mbappe pojawił się na ławce rezerwowych. Piłkarz wyszedł jednak o kulach.

Ostrzegamy, powtórka może być naprawdę brutalna:

PSG zdobyło Puchar Francji

W finale lepsze od St. Etienne okazało się PSG. Jedynego gola w 14. minucie zdobył Neymar. 

W 33. minucie w miejsce Mbappe wszedł Sarabia. Nie wiadomo, czy Mbappe będzie w stanie zagrać w Lidze Mistrzów. Najbliższy mecz PSG zagra z Atalantą już 12 sierpnia. 

Zobacz wideo