Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Już dziś losowanie Ligi Mistrzów! Gdzie i o której obejrzeć? Transmisja TV

W piątek odbędzie się losowanie 1/4 i 1/2 finału Ligi Mistrzów. Na dobrej drodze do awansu do ćwierćfinału jest Robert Lewandowski, którego Bayern Monachium pokonał w pierwszym meczu Chelsea aż 3:0. Gdzie i o której obejrzeć ceremonię losowania Ligi Mistrzów?

Liga Mistrzów została zawieszona w trakcie rozgrywania spotkań 1/8 finału. Do ćwierćfinałów zdążyły awansować PSG, RB Lipsk, Atalanta i Atletico Madryt. Mecze rewanżowe muszą zostać rozegrane w takich parach jak Manchester City - Real Madryt (2:1 w pierwszym meczu), Bayern Monachium - Chelsea (3:0), Juventus - Lyon (0:1) i Barcelona - Napoli (1:1). Ćwierćfinały i półfinały zostaną rozegrane w ramach "Final 8", które odbędzie się w dniach 12-23 sierpnia w Lizbonie.

Zobacz wideo Mateusz Klich strzelił ważnego gola dla Leeds [Eleven Sports]

W czwartek UEFA poinformowała oficjalnie, że te cztery mecze zostaną rozegrane zgodnie z planem na stadionach, na których miały się odbyć. Początkowo europejska centrala piłkarska zamierzała, aby mecze odbyły się na neutralnym terenie w Portugalii, czyli tam, gdzie zostanie rozegrany turniej "Final 8” (osiem zespołów i tylko jeden mecz, bez rewanżów). Takie rozwiązanie jednak nie spodobało się klubom, które pierwsze mecze rozgrywały na wyjeździe.

Gdzie i kiedy obejrzeć losowanie 1/4 i 1/2 finału Ligi Mistrzów?

Losowanie rozpocznie się o godz. 12:00 w szwajcarskim Nyonie. Transmisję z losowania Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć w Eurosporcie 1, podobnie jak transmisję z losowania Ligi Europy, które rozpocznie się o 13:00.

Przeczytaj także: