Dariusz Szpakowski wskazał faworyta do wygrania Ligi Mistrzów

Bayern Monachium - to według Dariusza Szpakowskiego największy faworyt do zwycięstwa w obecnym sezonie Ligi Mistrzów. Dziennikarz TVP dostrzega jednak spory problem zawodników mistrza Niemiec. - Jaka będzie ich dyspozycja w tygodniu gry w Lidze Mistrzów? To spory znak zapytania - stwierdził komentator.

Obecny sezon Ligi Mistrzów przerwano w połowie marca. W grze o trofeum pozostają PSG, Atletico Madryt, RB Lipsk i Atalanta, które są już pewne gry w ćwierćfinale, a także drużyny, które nie zagrały jeszcze rewanżowych spotkań 1/8 finału: Barcelona, Napoli, Real Madryt, Manchester City, Juevntus, Olympique Lyon, Chelsea oraz Bayern Monachium. 

Zobacz wideo Bundesliga. Bayern - Fortuna 5:0. Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Bayern faworytem do wygrania Ligi Mistrzów? Szpakowski: Jest znak zapytania

Monachijczycy są faworytem do wygrania rozgrywek według dziennikarza i komentatora TVP, Dariusza Szpakowski. - Patrząc na ich formę, mają duże szanse na końcowy sukces - twierdzi, zauważając także problem mistrzów Niemiec. - Bayern po skończeniu grania w Bundeslidze i Pucharze Niemiec będzie miał trzy tygodnie na przygotowanie się do ostatniej fazy Ligi Mistrzów. Pospieszenie wznowienia ligi z perspektywy czasu nie było dobre. Drużyny z Włoch, Anglii czy Hiszpanii będą w grze. A jak będzie wyglądała forma Bayernu w tygodniu gry w Lidze Mistrzów? To spory znak zapytania - ocenia Szpakowski w rozmowie z portalem sport.tvp.pl.

UEFA planuje dokończyć sezon Ligi Mistrzów w sierpniu. Trofeum po zeszłorocznym triumfie nie obroni Liverpool, który odpadł w 1/8 finału. Bundesliga ma zakończyć rozgrywki już 27 czerwca. Finał Pucharu Niemiec zaplanowano natomiast na 4 lipca. 

Przeczytaj także:

Więcej o: