Alvaro Morata przeprosił kibiców Atletico po strzeleniu gola Liverpoolowi [WIDEO]

Alvaro Morata przypieczętował awans Atletico Madryt w środowym starciu Ligi Mistrzów z Liverpoolem (3:2 po dogrywce), ale po swoim golu przeprosił kibiców hiszpańskiego klubu. Dlaczego?

Atletico Madryt wygrało pierwsze spotkanie 1:0, a rewanż 1/8 finału Ligi Mistrzów przyniósł ogromne emocje. Po 90 minutach Liverpool prowadził 1:0 i potrzebna była dogrywka. Gdy Georginio Wijnaldum trafił na 2:0 wydawało się, że wszystko jest już jasne - "The Reds" mieli ogromną przewagę przez całe spotkanie, a Atletico wyłącznie się broniło. Niespodziewanie dwa gole Marcosa Llorente sprawiły, że to Hiszpanie awansowali, a w 120. minucie na 3:2 trafił Alvaro Morata.

Hiszpanie zwrócili uwagę na cieszynkę napastnika Atletico, który padł na kolana i... zaczął przepraszać kibiców. Morata powiedział "a todos, a todos", czyli "wszyscy, wszyscy". Nieznane wcześniej nagranie udostępniła telewizja BT Sport.

Alvaro Morata przeprasza kibiców Atletico Madryt:

Jest niemal pewne, że Morata przepraszał fanów Atletico za swoją postawę w tym sezonie. Ekipa Diego Simeone ma spore problemy ze strzelaniem goli, a Morata był często krytykowany za swoją nieskuteczność - w 32 meczach tego sezonu zdobył 12 bramek i zaliczył trzy asysty.