Piłkarze PSG szydzą z Erlinga Haalanda. Jego ojciec odpowiedział

Piłkarze PSG sparodiowali Erlinga Haalanda po meczu Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund (2:0). Ich zachowanie skomentował ojciec norweskiego napastnika.

Paris Saint Germain wyeliminowało w 1/8 finału Ligi Mistrzów Borussię Dortmund. Piłkarze mistrzów Francji, na czele z Neymarem, świętując awans, sparodiowali cieszynkę Erlinga Haalanda, snajpera BVB.

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie!

Ojciec Haalanda komentuje zachowanie piłkarzy PSG

Akcję wyszydzania Norwega rozpoczął Neymara, a potem dołączyli do niego pozostali piłkarze PSG. Zachowanie paryżan skomentował ojciec napastnika Borussii, Alfie Haaland. - Żegnaj piękny Paryżu. Wstyd z powodu wyniku, ale był zasłużony tego dnia. Wszystkiego dobrego, pokazujecie klasę na boisku i poza nim - kpił ojciec młodego Norwega, załączając wideo, na którym zawodnicy PSG parodiowali jego syna. 

W mediach społecznościowych zareagował także Neymar, który zamieścił swoje zdjęcie, gdy parodiuje Haalanda i napisał: Paryż to nasze miasto, nie twoje.

 

Fałszywe zdjęcie?

Jak informuje Daily Mail, gwiazdy gospodarzy mogły zareagować w ten sposób na fałszywy post Haalanda w mediach społecznościowych po pierwszym meczu w Dortmundzie (Borussia wygrała wtedy 2:1).

Norweg miał napisać "Paryż" i "moje miasto, nie wasze". Zdjęcie bardzo szybko rozeszło się po sieci, ale nie jest prawdziwe. Tym samym gniew paryżan był nieuzasadniony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA