Piłkarze PSG dali się nabrać na fałszywe zdjęcie. Dlatego szydzą z Haalanda?

Piłkarze PSG sparodiowali Erlinga Haalanda po meczu Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund (2:0). Dlaczego to zrobili? Prawdopodobnie dali się nabrać na fałszywe zdjęcie na Instagramie.

Paris Saint Germain wyeliminowało w 1/8 finału Ligi Mistrzów Borussię Dortmund. Piłkarze mistrzów Francji, na czele z Neymarem, świętując awans, sparodiowali cieszynkę Erlinga Haalanda, snajpera BVB.

Zobacz wideo

Piłkarze PSG dali się nabrać na fałszywe zdjęcie?

Akcję wyszydzania Norwega rozpoczął Neymara, a potem dołączyli do niego pozostali piłkarze PSG. Jak informuje Daily Mail, gwiazdy gospodarzy mogły zareagować w ten sposób na fałszywy post Haalanda w mediach społecznościowych po pierwszym meczu w Dortmundzie (Borussia wygrała wtedy 2:1).  

Norweg miał napisać "Paryż" i "moje miasto, nie wasze". Zdjęcie bardzo szybko rozeszło się po sieci, ale nie jest prawdzie. Tym samym gniew paryżan był nieuzasadniony. 

W środę w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału LM PSG ograło Borussię Dortmund 2:0 po bramkach Neymara i Juana Bernata. Dzięki temu mistrz Francji awansował do ćwierćfinału rozgrywek. 

Więcej o: