Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ilicić skomentował cztery bramki w meczu Ligi Mistrzów. Zdradził sposób na porywający styl gry

Josip Ilicić popisał się fenomenalną grą w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Atalanta 4:3 pokonała Valencię. Po meczu zdobywca czterech bramek nie mógł się nachwalić swojej drużyny. Opowiedział także o porywającym stylu Atalanty.

JosiAtalanta Bergamo awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów! W rewanżowym spotkaniu 1/8 finału ograła Valencię na Mestalla 4:3. W dwumeczu włoski zespół wygrał zaś 8:4. Prawdziwą gwiazdą spotkania był Josip Ilicić, który zdobył cztery bramki dla swojej drużyny.

Zobacz wideo

- Im starszy jestem, tym lepiej gram. Dobrze się bawię, chcę to kontynuować i naprawdę cieszymy się z naszej gry Szkoda, że nie było tu fanów, ale musimy dać im radość i sprawić, żeby świętowali w domach - powiedział po meczu 32-letni strzelec czterech bramek. 

Josip Ilicić zdradził sposób na zwycięstwa

Ilicić opowiedział także o planie Atalanty na swoje mecze. - Naszym celem jest pokonanie każdego przeciwnika w ten sam sposób. To wszystko, czego potrzebujemy. Zdobyłem dzisiaj cztery bramki, ale ważniejsze jest dla mnie zwycięstwo drużyny, bo jeden piłkarz bez drużyny nie może nic zrobić. Mam nadzieję, że następnym razem to Papu Gomez zdobędzie trofeum piłkarza meczu. 

Atalanty trzeba się bać

Włoski klub pokazuje znakomity futbol, a osiem bramek w dwóch meczach tylko potwierdza, że Włosi rozgrywają koncertowy sezon i teraz wszyscy muszą traktować ich bardzo poważnie. - Atalanta nie jest już zaskoczeniem. Robimy wspaniałe rzeczy od kilku lat i naszym celem jest udowodnienie, że zasługujemy na pobyt w tym miejscu. Chcemy być jeszcze silniejsi i cieszyć się każdą chwilą. Powinniśmy się tym cieszyć, ponieważ osiągnięcie tego poziomu nie było łatwe, ale z biegiem lat go osiągnęliśmy. To nie było łatwe - stwierdził Słoweniec.