Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice w Walencji zignorowali zalecenia! Wielkie niebezpieczeństwo! [WIDEO]

Kibice Valencii nie zrobili sobie nic z zakazu udziału w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Atalancie. Wbrew zaleceniom organizatorów wybrali się pod stadion przed spotkaniem, żeby przywitać autokar z jadącymi na spotkanie zawodnikami hiszpańskiego klubu.

Jak podał Bleacher Report, kibice Valencii wbrew zakazowi udziału w meczu Ligi Mistrzów, który wydała UEFA pojawili się licznie pod stadionem Mestalla, wspierając swoja drużynę, gdy ta docierała na mecz autokarem. Samo spotkanie rozegrano przy pustych trybunach. 

Zobacz wideo Nowy piłkarz w reprezentacji Polski?

Liga Mistrzów. Kibice Valencii powitali piłkarzy wbrew zakazowi

Zakaz uczestnictwa w imprezach masowych takich, jak mecz Ligi Mistrzów Valencii z Atalantą nie spowodował, że fani stracili zainteresowanie meczem. Sami podeszli pod stadion i zdecydowali się w dużym gronie (w jakim według zaleceń nie powinni przebywać) wesprzeć swój zespół. Tłum tworzył wielkie niebezpieczeństwo w obliczu sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. 

Atalanta wygrała 4:3 z Valencią, co dało jej wynik 8:4 w dwumeczu 1/8 finału Ligi Mistrzów i awans do kolejnej fazy rozgrywek. W ćwierćfinale powinien pojawi się także RB Lipsk, który pokonał 3:0 (4:0 w dwumeczu) Tottenham.