Barcelona zagra w Lidze Mistrzów bez kibiców! Klub straci miliony

To już oficjalna informacja. Rewanżowy mecz Barcelony z Napoli w 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się bez udziału publiczności. To już trzecie takie spotkanie.

Koronawirus torpeduje rozgrywki sportowe na całym świecie. W Europie zawieszono już ligi w Szwajcarii i we Włoszech, gdzie wcześniej rozgrywano mecze bez udziału publiczności. Za zamkniętymi drzwiami odbędą się też spotkania w Lidze Mistrzów. To starcia Valencia - Atalanta oraz PSG - Borussia Dortmund.

Zobacz wideo

Jak poinformował Christian Falk, dziennikarz niemieckiego "Bilda", sporo wskazuje na to, że bez udziału publiczności odbędzie się też mecz Bayernu z Chelsea w kolejną środę. Według informacji Falka za zamkniętymi drzwiami może też odbyć się mecz ligowy monachijczyków z Eintrachtem Frankfurt (22 marca).

Barcelona - Napoli bez kibiców. Klub straci 4,5 miliona euro

We wtorek rano dowiedzieliśmy się, że kolejny mecz Ligi Mistrzów zostanie rozegrany bez udziału publiczności. To mecz FC Barcelony z Napoli, który odbędzie się w środę, 18 marca o godzinie 21:00. Jak poinformowało "Mundo Deportivo" kataloński klub straci z tego powodu 4,5 miliona euro.

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Napoli zremisowało u siebie z FC Barceloną 1:1.

Więcej o: