Nowe informacje o stanie zdrowia Kingsleya Comana po meczu Chelsea - Bayern w LM

Kingsley Coman nie dokończył meczu z Chelsea w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Skrzydłowy Bayernu doznał kontuzji, zszedł z murawy w 66. minucie. Po meczu Hansi Flick przekazał dobre informacje ws. zdrowia Francuza. Bayern ograł na wyjeździe Chelsea 3:0.

To był popis Bayernu Monachium i Roberta Lewandowskiego! Mistrz Niemiec rozbił w Londynie Chelsea 3:0 i jest już bardzo blisko awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Polak strzelił we wtorek jednego gola i asystował przy dwóch trafieniach Serge'a Gnabry'ego. Bayern grał efektownie i efektywnie, ale w 66. minucie stracił Kingsleya Comana.

Kingsley Coman odpocznie pięć dni

23-letni skrzydłowy ruszył do prostopadłego podania, nie dogonił piłki, a po akcji chwycił się z mięsień dwugłowy uda. Na szczęście pierwsze rokowania są dobre. - To lekkie naciągnięcie, przerwa w treningach potrwa około pięciu dni - przyznał na pomeczowej konferencji prasowej Hansi Flick, szkoleniowiec Bayernu.

Kingsley Coman miał wcześniej duże problemy ze zdrowiem. Dwukrotnie zerwał więzadła w kolanie, a po kolejnej ciężkiej kontuzji przyznał, że jeżeli jeszcze raz będzie miał poważne problemy ze zdrowiem to rozważy zakończenie sportowej kariery.