Idiotyczne zachowanie piłkarza FC Barcelony! Dwie żółte kartki w dwie sekundy

Trener FC Barcelony Quique Setién może być bardzo zły na Arturo Vidala. Pomocnik w 89. minucie obejrzał dwie żółte kartki. Najpierw za faul na Marco Ruim, a po chwili za dyskusję z sędzią.

FC Barcelona zremisowała 1:1 na wyjeździe w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Napoli. Przy golu dla gospodarzy piękną asystę zaliczył Piotr Zieliński. Losy spotkania pozostawały nierozstrzygnięte do końca i ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola, który zapewniłby jej zwycięstwo na Stadio San Paolo.

FC Barcelona osłabiona w rewanżu

W rewanżu Barcelona będzie jednak musiała sobie radzić bez Sergio Busquetsa, który obejrzał kolejną w tym sezonie żółta kartkę i będzie zawieszony na najbliższy mecz. W Barcelonie zabraknie także Arturo Vidala, który w 89. minucie obejrzał dwie żółte kartki w odstępstwie... dwóch sekund.

W 88. minucie chilijski pomocnik starł się z Marco Ruim, a potem obaj zetknęli się głowami. Sędzia najpierw pokazał żółtą kartkę obrońcy Napoli, a po chwili zajął się Vidalem. Najpierw sędzia Felix Brych pokazał pierwszą  żółtą kartkę pomocnikowi, ale wówczas Vidal powiedział coś do niemieckiego sędziego. Ten nawet się nie wahał i drugi raz pokazał mu żółta kartkę, a w konsekwencji czerwoną.